• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Інтернет тіснить продаж дисків

Цього року на медійному ринку Інтернет-продажу музики вперше в історії виявилися вищими, ніж продажі дисків, повідомляють «Ведомости». Правда, сталося це поки тільки в одній країні – Великобританії, Інтернет-індустрія в якій одна з найбільш розвинених у світі. Втім, якщо вірити прогнозу Digital Media Strategies, вже в цьому році аналогічна історія трапиться в США – на найбільшому музичному ринку світу.

Все це відображає загальну тенденцію: продаж музики та аудіо на фізичних носіях падають, причому на десятки відсотків в рік. За підрахунками Digital Entertainment Group, в 2011 р. у всьому світі було куплено DVD-дисків на $ 6,8 млрд – це на 20% менше, ніж роком раніше. Всього ж на придбання та прокат дисків всіх типів в минулому році було витрачено $ 18 млрд, передає ТРК «Терра».

Тим не менш, є один зростаючий сегмент: це диски у форматі blu-ray, що дозволяють записувати фільми з підвищеною чіткістю зображення і т.д.. Із звіту Digital Entertainment Group випливає, що продажі дисків blu-ray виросли в минулому році на 19% до $ 2 млрд. А драйвером продажів дисків цього формату, згідно з висновками її аналітиків, став зростаючий інтерес покупців до фільмів з тривимірним зображенням – 3D blu-ray. Втім, незважаючи на благополуччя в сегменті blu-ray, в цілому продажі фільмів на лазерних дисках в 2011 р. впали на 12% до $ 9,5 млрд у порівнянні з 2010 р, тоді як цифрові продажі виросли на 50% до $ 3,4 млрд .

— – —

Появился и активно развивается новый и отличный хостинг для файлов. У вас есть файлы, к которым нужен доступ 24 часа с любой машины, подключенной к сети? Тогда вам просто не обойтись без хорошого хостинга для любых файлов, любых размеров.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Інтернет тіснить продаж дисків"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette