• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Інтернет телебачення

Привіт усім читачам мого блогу. Я як завжди радий бачити кожного з вас. Ціную вашу думку та коментарі. Сьогодні я вирішив написати про інтернет телебачення та його роль у житті сучасного українця. Також хочу поговорити про вплив телебачення на наші з вами мізки.  Погадати, коли все таки в Україні з’явиться цифрове телебачення, та якою буде його вартість.

Одного разу мені потрібно було подивитись онлайн один з каналів українського телебачення. Таким чином склались обставини, що телевізора під руками не було, а комп’ютер був під’єднаний до мережі інтернет. Саме тоді я і зіткнувся з поняттям – інтернет телебачення. Я вів цей запит до пошукової системи і о чудо: Тисячі результативних варіантів і у кожному фігурувала потрібна фраза. Мені пощастило, тому що підключення до мережі було на хорошій швидкості, отож я зміг подивитись телебачення онлайн без особливих перешкод. Та коли мені потрібно було повторити цю дію у іншому місті, де швидкість була менша у рази, я був сильно розчарований. Виявляється інтернет телебачення не таке вже й  доступне. Важливо мати у своєму арсеналі не лише комп’ютер, але й товаришувати з гарним провайдером.

Звичайно, якщо у вас є спеціальний пристрій (телевізійний тюнер), та шнур із сигналом, то можна обійтися без швидкісного з’єднання. Та я не думаю, що вплив телебачення на стільки сильний, що змусить вас купувати додаткову плату більш ніж за 150 гривень.

Зараз я іноді можу подивитись кілька передач з українських каналів, знаходячись на роботі. Але роблю це дуже рідко, так як маючи під рукою інтернет, будь-яке телебачення втрачає ціну. Усі новини, усе відео та фільми можна переглядати у інтернеті. Тут майже немає ніяких меж та цензурних рамок. Але, коли у мене з’явиться малюк, я зроблю усе можливе, аби він познайомився з інтернетом, якомога пізніше. Я думаю, що вплив телебачення набагато менший, аніж вплив від інтернету.

Як я і обіцяв, хочу сказати кілька слів про цифрове телебачення. Чим, взагалі, воно відрізняється від звичайного? Та тим, що вся інформація, як голос, так і картинка, кодується у цифрі. Таке кодування зараз використовують на новітніх моделях мобільних телефонів і для цього вже давно ввели формат MPEG-4, на скільки я пам’ятаю, це відбулося ще 1998 році. Та віщання у цифровому форматі на теренах України розпочалося лише рік назад і то лишень у кількох містах.

Чому так повільно розвивається індустрія цифрового телебачення? Та тому, що телевізори, що можуть приймати такий сигнал, ще не скоро завоюють ринок та серця українців. Немає споживача, немає товару. Хоча перспективи у цифрового телебачення величезні. Тим паче, що Google прийняв рішення про створення телевізорів, що будуть підтримувати зв’язок з інтернетом. Це дасть величезні можливості для комунікації між людьми і вплив телебачення знову займе своє місце. Такі телевізори зараз почали тестувати у США і там вони мають не аби який успіх. Коли цивілізація докотиться до України не відомо.

На останок, хочу вибачитись, за нерегулярність написання цікавих статей. Зараз я поставив собі ціль за півтора місяці заробити у інтернеті 200$. Про це я обов’язково напишу пізніше і розкажу про методи, які я використовую.

І на останок: Найкращий коментатор цієї замітки, отримає в подарунок потовий з наступного посту.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Не згоден із автором. Телебачення має набагато більший вплив на українське суспільство, ніж інтернет. У великих містах, у віковій категорії до 40-а років інтернет відіграє вирішальну роль, а після 40-а та у малих містечках і у селах про це навіть не чули… Там телевізор і “колгоспник-брехунець”, тобто радіо, є основними джерелами інформації.

зазомбують вщент)

Так я про це і кажу – телебачення, це ніщо інше, як зомбування українського без свідомого люду.

Про радіо у селах я взагалі мовчу. То повний триндець.

Захочете дивитися тв і щоб не тормозило і паролів не хотіло напишете мені я вам розкажу як що і до чого)))

Залишити коментар, або два до запису "Інтернет телебачення"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette