• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Intel проявляє інтерес до технологій доповненої реальності

Если вы еще до сих пор не знаете английского, то совершите несколько простых шагов к его изучению. Узнайте что такое present perfect continuous и где их применять. Потом выучите некоторые слова и вы уже практически буде говорить и понимать по английски.

На саміті Reuters Global Media Антуан Браше (Antoine Brachet), керівник відділу маркетингу компанії Total Immersion, повідав про спільну роботу з компанією Intel над технологіями доповненої реальності, які будуть реалізовані в продуктах останньої. Пан Браше пояснює, що успіх доповненої реальності, будь то “накладення” інформації на навколишній простір або просто розпізнавання жестів, залежатиме від рівня споживчого визнання. Він зазначив, що умови, необхідні для розквіту технології, можуть бути створені вже через 2-3 роки.

У свою чергу, Intel, процесори якої використовуються в 80% персональних комп’ютерів у світі, інвестувала в Total Immersion $ 5.5 мільйона в березні цього року. Інженери двох компаній об’єднали зусилля над впровадженням функцій доповненої реальності на апаратному рівні: таке рішення позбавляє користувача від необхідності купувати і встановлювати додаткове програмне забезпечення.

Браше не повідомив, з якими саме технологіями доповненої реальності працюють фахівці, і як “глибоко” будуть впроваджені ці можливості в мікросхеми Intel. Зате він з гордістю зазначив, що розробками Total Immersion, крім Intel, цікавляться такі “мастодонти” індустрії як Google і Qualcomm.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Intel проявляє інтерес до технологій доповненої реальності"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette