• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Інструменти для віртуалізації від Parallels включать в ядро Linux

За словами співзасновника компанії Parallels Станіслава Протасова, відомий в середовищі розробників і користувачів Linux Джеймс Боттомлі зміг домогтися включення коду Parallels в основне ядро популярної операційної системи. Більш того, вже отримані письмові підтвердження, що інструментарій для контейнерної віртуалізації увійде в ядро Linux версії 3.4.

Нагадаємо, що сьогодні актуальна версія 3.2, а оновлення до 3.3 відбудеться через кілька тижнів. Таким чином, вже в найближчі кілька місяців в функціонал Linux буде добавлена віртуалізація від Parallels. Треба сказати, що компанія спеціально запросила на пост технічного директора саме Боттомлі – вплив гуру на Linux-спільнота є загальновизнаним фактом …

Сам Джеймс Боттомлі повідомляє, що роботи з підготовки до впровадження коду Parallels в Linux реалізовані більш ніж на 30%. В даний час Боттомлі з командою розробників працюють над checkpoint/restore – технологією, що дозволяє зберегти процеси на одному терміналі і розгорнути їх на іншому.

Варто відзначити, що раніше спроби внести подібний код в ядро вже робилися. Тоді розробники відмовилися їх включати – зміни торкалися практично всі підсистеми ядра. Реалізація ідеї від Parallels відрізняється тим, що в ядро включають мінімум патчів – основні функції працюють в спеціально створеному для користувача додатку. Вже створений і успішно функціонує прототип технології. Всі зміни в ядрі Linux, заплановані компанією Parallels Джеймс Боттомлі планує включити в Linux в найближчі 2 роки.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Інструменти для віртуалізації від Parallels включать в ядро Linux"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette