• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Ідеї для блогів

Привіт, дорогі читачі. Раніше я уже викладав свої ідеї для створення нових блогів у пості – Кілька ідей для нових блогів. Тоді до мене прийшло натхнення і під його впливом я видав кілька ідей. Зараз, попиваючи запашну каву, я знову вигадав кілька ідей, які згодяться тим, хто хоче створити власний блог і ще не визначився з тематикою та ідеєю для блогу.

  • Ідея третя – Блог Опитувач.

Я сотні разів спостерігав за тим, з яким захопленням жінки, та й більшість чоловіків проходять різноманітні тести у глянцевих журналах. Не важливо чи це тести на розумову діяльність, чи тести на свою сексуальність. Людям все одно цікаво підраховувати бали та отримувати результат.

У блозі-опитувачі пропоную публікувати пости із цікавими анкетами для опитування відвідувачів на різні теми, які згодом розділити по рубрикам.

Уявіть, заходите ви на блог, а там така картинка:

– Пройдіть тест і дізнайтесь хто у вас буде – хлопчик чи дівчинка.

– Яка професія вам більше підходить.

– Чи варто вам займатись власним бізнесом?

І так далі…

Якщо гарно усе продумати, то можна створити чудовий сайт не тільки розважальної тематики, а й серйозної аналітичної направленості.

Пости можна робити різного вигляду:

– Одразу давати результати тесту у кінці посту, або

– Давати можливість переглянути результат лише після усіх відповідей.

Монетезувати такий блог можна звичайною контекстною рекламою, яку поставити не тільки у постах, а й у меню. При хорошій відвідуваності (1-2 тисячі хостів на день) можна також додати тізерів. Повірте – тематичність реклами вам гарантована – рекламодавців у цій ніші повно, хоча і кліки дешеві.

Удачі вам у створенні блога-опитувача.

  • Ідея четверта – Блог про зірок шоу-бізнесу.

І знову ідея для блогу розважальної тематики =0) Ви знаєте скільки людей шукають у інтернеті біографію чи життєву історію своїх кумирів? А ви спробуйте подивитись статистику через Яндекс WordStat увівши прізвища людей із шоу-бізнесу. Здивовані? Десятки та навіть сотні тисяч разів на місяць у пошукових системах шукають зірок та їх біографію.

Правильно підібравши ключові фрази, зі згадкою про популярних “Selebretis” ви зможете дуже швидко вийти на відвідуваність у 1-2 тисячі хостів на день. А за такою відвідуваністю можна непогано заробляти і в розважальній тематиці. Приклади таких блогів я не буду наводити, я думаю ви не одноразово зустрічались із такими ресурсами, але не звертали на них уваги.

Отож, виймаємо руки з кишень і вперед до праці над створенням блогу про зірок. Але перед цим оцініть сайти конкурентів та зробіть початковий відбір зірок, про яких будете писати. Зв’яжіться з їхніми фан-клубами та запропонуйте обмінятись зворотніми лінками, бо кнопками чи постовими у видних місцях. Також, не забувайте про те, що у цій тематиці легко отримати трафік із тематичних форумів .анонсуючи там свої пости.

Зробіть ваш блог унікальним та цікавим, а головне потрібним людям. Тоді згодом, до вас почнуть звертатися прес-служби зірок, аби ви анонсували виступи та тури їх підопічних. Ви це зможете робити за гроші, або на безкоштовній основі – вирішувати вам.

Удачі вам у створенні блога про зірок.

Надіюсь вам стануть у пригоді мої ідеї. А зараз пропоную десертне відео із показом мод: Сукні-Трансформери це просто бомба!

— Постові —

Якщо ви й досі не знаєте, как заработать деньги при помощи интернет, то вам потрібно більше читати блогів, тематика яких направлена у русло заробітку.

Іноді хочеться сказати свої Думки вголос, але власна культура не дозволяє =)


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

ніяк не зрозумію, яка сила заставляє людей проходити тести, але вони таки популярні. як кросворди) на мою думку, можна звичайний блоґ (про зірок, про автомобілі, про фотографію) розбавляти опитуваннями, які базувати на вищевказаному матеріалі. можливо це дуже змахуватиме на тест на засвоєння матеріалу, але по своєму інтригує.

щоб підібрати ключові слова/фрази, треба принаймі знати як вони пишуться Wink Selebretis пишеться як celebrities

і блог про зірок вже є, це http://bignames.org.ua/

Ну тому я і не займаюсь створенням та просуванням англомовних ресурсі – знання англійської є, але грамотність бажає кращого.

Про блог Бігнеймс я чудово знаю. Здорова конкуренція ще нікому не заважала.

Случайно на этот блог защел. Очень красивый блог, только ни чего не понятно. лЕТОМ СОБИРАЮСЬ В ДНЕПРОПЕТРОВК к родичам может и научусь чему

Найкращий блог про зірок, який я знаю – Рагулі ROTFL
А в ЖЖ здається Радулова пише про них і знаходиться в ТОПі, що красномовно говорить про популярність цієї тематики.

Помилка: не “Selebretis” а “Сelebrities” Smile

Залишити коментар, або два до запису "Ідеї для блогів"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette