• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

IBM «запозичила» принципи роботи нового чіпа у людського мозку

Компанія IBM створила унікальний прототип процесора. Він використовує алгоритми, дуже схожі на схему роботи людського мозку. Цей процесор не просто обробляє інформацію, що надходить від ряду джерел одночасно – в залежності від отриманих даних процесор міняє параметри власного функціонування. Схожість з роботою мозку не випадкова – структура нового чіпа включає в себе елементи, аналогічні нейронам, синапсах і аксонах. В даний час ученими IBM створено два працездатних прототипу. Ядро нового чіпа складається з 256 так званих нейронів, кожен з яких пов’язаний з 1024 програмованими блоками (аналогами синапсів) або з 256 учнями елементами.

У компанії розробку називають когнітивним процесором. За словами керівника проекту Дармендра Модха, новинка не стане заміною існуючих чіпів. Це, швидше, додатковий інструмент, який допоможе максимально розширити можливості сучасних ПК. Такі системи могли б ефективно використовуватися в метеорології – підключений до безлічі зовнішніх датчиків, когнітивний процесор зможе практично безпомилково визначати місця зародження торнадо, злив, цунамі. Причому з часом кількість помилок і неточностей зійде до мінімуму, адже ключова особливість нових процесорів IBM – здатність до навчання. Втім, діапазон застосування нових чіпів практично необмежений – все залежить тільки від вартості новинки та складності її виробництва. Поки невідомо, коли з’явиться перші комерційні продукти, засновані на нових чіпах, але на думку аналітиків, це відбудеться не раніше 2016 року.

— – —

Последние время я очень часто получаю товар. И упаковочная стреппинг лента стает моей палочкой выручалочкой! Ни один из товаров не побит!


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "IBM «запозичила» принципи роботи нового чіпа у людського мозку"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette