• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Голова концерну Samsung пригрів місце замісника для свого сина

Ніхто не відмовитись подивитись безкоштовно фільми онлайн – користуйтесь цією можливістю, поки це можливо.

Управління південнокорейським  техно гігантом Samsung Electronics бере на себе Лі Гон Хі, уже на протязі 25 років. Тепер же він вирішив назначити своїм замісником власного сина  Джея Лі. Він став замісником представника ради директорів.

Міняти «все, за виключенням дружин та дітей» – такою фразою протягом багатьох років керувався Лі-старший та керував нею робітників компанії Самсунг. Він хотів зробити з неї лідера в електронній галузі. Цей керманич знаменитий тим, що спалював сотні телефонів, що не пройшли поріг якості.

5 грудня 2012 року Лі-молодший, у віці 44 роки отримав звання віце-голови корпорації Samsung. А це означає, що він отримав можливість повторити досягнення свого 70-ти річного батька. Все здається спланованим та передбачуваним, але інвестори компанії цінують, що в свою чергу підняло загальну вартість компанії до 200 мільярдів доларів.

До того як Джей Лі отримав нове звання в компанії, він працював на пості головного операційного директора. Виявляється що ця вакансія не буде зайнята іншими кандидатами, так як всі її функції і надалі буде виконувати Джей Лі. В Reuters говорять, що Лі однозначне стане наступником свого батька, адже він вже встиг проявити себе, як гарного керівника.

Варто відмітити той факт, що Samsung Group заснували в 1938 році. Зробив це дід Джея Лі – Лі Бйон Чхол (Lee Byung-chull). Після того, як він покинув цей світ, компанія Самунг дісталась його дітям, а Лі Гон Хі, що був третім сином, очолив раду директорів.

Основним активом групи являється Samsung Electronics, який за 2011 рік принісь 18 мільярдів доларів чистого прибутку, на виробництві та збуті побутової та комп’ютерної техніки.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Голова концерну Samsung пригрів місце замісника для свого сина"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette