• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Ходимо в гості зі своїми постами

Неодноразово я чув, що гостьові пости не ефективні і краще публікувати свої статті лише на власних ресурсах. Але давайте уявимо таку ситуацію: Ви нещодавно вирішили зайнятись блоггерством. Завели свій затишний блог і почали писати туди свої думки та ділитися досвідом. Та перед тим як про вас заговорять у блогосфері, пройде дуже багато часу і потрібно буде витратити не мало сил та коштів, аби вибитися із сірої маси блогерів. А у вас немає бажання на ранніх етапах вкладати грошові засоби у блог. Ви не знаєте чи вони повернуться. Тому для своєї популяризації підійде використання безкоштовного методу – гостьові пости. Як використати цей метод читаємо далі…

Для початку треба переконатися, що на вашому ресурсі є хоча б 7-10 цікавих постів. Адже після того, як ви розмістите кілька гостьових постів, ви обов’язково отримаєте якусь кількість відвідувачів. І потрібно буде їх чимось зацікавити. А ми всі добре знаємо, що на блозі головне – це унікальний та цікавий контент.

Отож переконавшись, що на вашому блозі є що почитати, йдемо до пошукових систем і починаємо шукати популярних блогерів вашої тематики. Я думаю складнощів тут не виникне. Далі детально вивчаємо їх блоги і особливо увагу приділяємо постам, що вже опубліковані. Після того заходимо на сторінку “контакти” (у більшості адекватних блогерів ця сторінка присутня) і пишемо листа наступного змісту:

Доброго дня. Я хотів би з вами співпрацювати. Мені було б цікаво розмістити гостьовий пост на вашому блозі http://сайт-блогера.ua Я написав цікаву статтю на тему .. (тема вашого блогу) розміром 3000 символів. Якщо вам цікаве таке співробітництво, відпишіть мені будь-ласка і ми вирішимо усі нюанси.

З повагою “Ваше ім’я” і http://ваш-блог.ua

Або, якщо в контактах вказане icq, сміливо стукайте до його власника .. “Вовка боятись – в ліс не ходити”.

Дехто з блогерів може відповісти одразу, деякі через кілька днів. Реакції можуть бути різними, але в загальному позитивні. У розмові з іншим блогером не світіть одразу усю статтю. Не хороших людей в інтернеті дуже багато – текст можуть просто вкрасти. Вкажіть лише назву посту та головний напрямок.

Найкращим варіантом буде, якщо власник блогу, на якому буде розміщуватись ваш гостьовий пост, напише на початку статті короткий опис автора, та дасть посилання на його ресурс. Це має виглядати наступним чином:

У моєму блозі вирішив опублікуватись Серожка Пупкін, що заробляє в інтернеті просуванням сайтів, SEO, SMO та написанням статей. Сергій є автором блогу http://Серожа-Пупкін.ua  – там він вчить новачків як заробити гроші в інтернеті. Отож гостьовий пост Серожки Пупкіна:

Яка користь вам від розміщення гостьового посту, та який толк від цього блогеру, що приймає цей ГП?

Ви обов’язково отримаєте енну кількість переходів на ваш ресурс, та матимете пряме посилання на ваш блог, а це прямий шлях до росту ТІЦ та PR. Також, розміщення гостьового посту – це чудовий досвід у співпраці з іншими блогерами. Ви знайомитесь  з цікавими людьми, які згодом зможуть бути для вас корисними.

А блогер, що приймає у себе гостьовий пост економить на копірайті. Він отримує готову статтю, вартістю у 8-12$ усього за 1-2 посилання. Він освіжає свій блог, вливаючи нову кров разом із публікацією ГП. Читачі завжди з цікавістю відносяться до гостьових постів..

Отож, обидві сторони задоволені, а це головне!

Робимо висновок: Гостьові пости є дуже корисним методом для популяризації вашого блогу.

P.S.  Я готовий прийняти на своєму блозі гостьові пости на тематику пов’язану з блоггінгом, просуванням сайтів і тематик, що перекликаються з UAнетом. Стаття повинна бути не меншою за 1500 символів і нести у собі корисну інформацію. Усі деталі розміщення обговорю через мило чи icq.

P.S.S. Удачі вам у розміщенні гостьових постів!


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Ходимо в гості зі своїми постами"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette