• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Хочеш зробити добре – зроби сам!

Я вже давно знаю цю істинну, але все одно вірю в те, що рутинну роботу можна доручити комусь іншому, а самому займатись більш важливими справами, або ж просто відпочивати. Віра вірою, але реальність така, що будь-яку роботу краще робити самому – тільки в такому випадку все буде як найкраще. По крайній мірі так буде для себе самого.

Фактично кожного разу, коли я приходжу на свої торговельні точки по продажу кави та чаю, то розумію, що роботу, яку зараз виконують продавці, я міг би виконати краще. Або думаю, що міг би. Але саме ось це “думаю” і змушує мене вагатись перед вибором довіреності роботи комусь іншому.

Дуже часто я замовляю тексти для своїх сайтів. І якщо написати про дієти мені важко, то наваляти пост про заробітки в мережі мені доволі просто. Але все одно для економії часу я замовляю рерайт новин у копірайтерів. Тепер мені це вилізло боком:

Оскільки категорія новин не попадає на головну сторінку блогу, то сторінки не так швидко входять в індекс Яндекса, або й взагалі можуть туди не попасти. А зараз взагалі кілька сторінок випали з індексу саме по тій причині, що знаходяться у прихованій рубриці. Тепер доведеться або купувати твіти, або навіть посилання з інших блогів, щоб заганати сторінки назад до індексу, адже грошики з ГГЛ можуть просто пропасти і крім усього іншого вплинути на рейтинг блогу.

З недавнього часу став писати в блог частіше і усі пости попадають на головну. Через збільшення частотності появи постів на блог навіть завітав швидкобот. Чудове відчуття, коли майже одразу після публікації сторінка попадає у видачу.

Згадую той час, коли сам писав на адалт блоги – саме тоді я зумів підняти відвідуваність спочатку до 1к, а тоді і до 5к. Варто мені було доручити роботу іншій людині, як відвідуваність поступово почала спадати. Зараз блог, який в найкращі часи відвідувало 8к людиночек, зараз тримається на планці у 1300-1500 хостів, що дуже мало для такої тематики. Блог з чоловічою еротикою, що в апогеї мав 1200 хостів, зараз плаває на 500-600 уніках. Ось вам і контент написаний за гроші – це зовсім не контент написаний для себе і від себе.

Більшість своїх нових проектів я намагаюсь наповнювати сам, адже ніхто інший не може відразу зрозуміти яким я хочу бачити сайт, яка має бути кучність ключових слів і т.д. Хочеш зробити щось добре – зроби це сам!

Все вищесказане стосується і подарунків на будь-які свята. Наприклад моя дружина високо оцінила мої художні здібності. Я намалював нас 3-х з донькою і підмітив, нову вагітність дружини (плануємо ще одну дитинку через 4-5 років). І хоча я малюю так сяк – цей подарунок був куди кращим за будь-який куплений.

А ви пишете в свої блоги самі чи наймаєте копірайтерів, а потім переробляєте їх роботу?

— – —

Вам нужна форма обратной связи или например форма заказа? Конструктор форм – это решения проблем для вас. Создание практически любой веб формы.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

у меня блогов нет, хотя и пишу не сам.

Якось не логічно. Якби написав, що пишеш не сам, але блоги є, то було б все зрозуміло. А так поставив мене в стовбняк.

Саня, вордпресс сбивает многих с толку, это система управления контентом, тоесть движок для сайта, а блоги есть частный случай сайта. Говоря простым языком, блоггеры – это публицисты, сайты (блоги) которых, народ ходит читать из любви к искусству и таланту автора. Блоггеры может и парятся СЕО-оптимизацией, но без сумасшествия, ибо у них есть харизма. И посетитель, пришедшый один раз подискутировать на интересном блоге, придет еще не раз. Например твое детище на вордпрессе с доменом akhe.info – это блог. И я хожу сюда потому, что мне интересно его почитать и потрендеть. А твои голозадые девки тоже на вордпрессе – это не блог, а сайт. Ибо ходят туды людишки из-за любви к эротике, а не к таланту твоего копирайтера, а только по поисковым запросам. Тамошние посетители, наверняка, одноразовые ибо там дискутировать неочем. Кликнуть на баннерок или другую рекламку и уйдут.
Вордпресс я не очень люблю из-за его неповоротливости. Сайты можно создавать и на других кмсках, да и самопис тоже рулит.

Leo, так эро сайты у Санька не на вордпрессе)))

Арлекино, ты жиф??? Как про иротику услышал – сразу появился, а как в своем блоге комент нацарапать – полгода не отзываешься.Smile

Жифф, куда ж я денусь)
в блог пока не очем писать), ты и сам давай новый финстрипы вылкадывай!

Каюсь, толи мозги пропил, толи обленился что стрипы по 2 месяца не пишу

Привітулі, Арлекіно. Давно тебе не було видно – класно, що повертаєшся в наші ряди.

Ага, більшість адалтів не на вордпрессі.
Різницю між блогом та сайтом я знаю. Але то все фігня. Тут мене талантом назвали – о це круто та приємно. Навіть дуже приємно. А ще я взнав що в мене є харизма =)

Есть у тебя талант и харизма. И это не комплимент Razz , а факт. Аффтар пеши еще!!!

Подарунки останнім часом став виключно сам робити))

Правда ж приємніше дарувати такі дарунки і ще приємніше отримувати?

Коли в мене одна сторінка з продажним лінком в ГГЛ вилитіла з індексу і не хотіла туди повертатися то я переставив лінк на на іншу, проіндексовану сторінку. Ти ж теж можеш так зробити

Залишити коментар, або два до запису "Хочеш зробити добре – зроби сам!"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette