• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Хакери всерйоз взялися за користувачів «ВКонтакті»

Блог про веб-майстерність шукає авторів. Допоможи сайту стань його автором – це все, що просить власник блогу. Взамін можна отримати постові! Налітай.

Експерти «Доктор Веб» зафіксували пік активності кіберзлочинців в сегменті соціальних мереж. Зростання активності припав на початок поточного тижня. Основний інтерес хакерів припадає на користувачів соціальної мережі «ВКонтакте». Шахраї активно використовують зламані акаунти і не нехтують методами соціальної інженерії.

 

Жертв обирають з числа гравців програми «У могилі». Хакери відправляють їм особисті повідомлення, пропонуючи використовувати уявну вразливість ігри, що дозволяє безкоштовно отримати ігрові речі, доступні лише за гроші. Якщо користувач висловлює зацікавленість, розмова для анонімності переносять в Skype. Жертві пропонують завантажити і інсталювати спеціальний додаток, що насправді є троянською програмою Trojan.KeyLogger.9754, перехоплює вводиться користувачем інформацію і пересилає її хакерам. Творці злочинної схеми, імовірно, знаходяться на території Україні, заявляють в «Доктор Веб».

 

Також активно використовується фішингова схема, в якій використовуються можливості «Документів» «ВКонтакте». Через ЛЗ користувач отримує повідомлення, в якому знаходиться посилання на скачування документа у форматі Word. Він містить інструкцію по завантаженню та встановленню трояна, якого зловмисники маскують під програму для перегляду статистики особистої сторінки. Саме таким чином хакери вже сформували кілька діючих ботнетів.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Хакери всерйоз взялися за користувачів «ВКонтакті»"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette