• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Хакери, що діють від імені McDonalds: нові небезпеки

Фахівці з «Лабораторії Касперського» виявили новий тип фішингових атак. Для здійснення атак зловмисниками використовуються ресурси, що використовують код javascript. Схема роботи творінь зловмисників наступна: жертві приходить лист з адресою відправлення mcdonalds@mcdonaldss.com, у ньому яскраво описується, що адресат листа отримав унікальну можливість взяти участь в оплачуваній опитуванні. Цікаво, що вперше цей метод був використаний 5 вересня.

Після введення відповідей на запитання користувач повинен ввести реквізити банківської картки і свої особисті дані для отримання оплати за дані відповіді. Після цього користувач перенаправляється на офіційний сайт McDonald’s, а хакерам відправляються дані про банківські карти жертв. При цьому організований захист від фільтрів пошукових систем: посилання в листі веде на не причетний до махінацій сайт, вже з якого інформація йде на шахрайські ресурси. Як стверджує Дарина Гудкова, що займає керівну посаду в «Лабораторії Касперського», неозброєним оком можна помітити, що методи крадіжки особистої інформації і злому безперервно вдосконалюються. І суттєво допомагають у цьому злочинцям інновації технологій і знання методів соціальної інженерії. Втім, можна захистити себе від багатьох небезпек, виконуючи елементарні запобіжні заходи.

— – —

Если ваш ребенок очень сильно хочет домашнее животное, но ответственности у него практически нет, то вам стоит купить аквариум и показать, что заботится нужно даже за такими крохотными созданиями. На самом деле покупка аквариума очень не простое дело – нужно определится с размером и местом где он будет стоять, а также уточнить ваш бюджет на рыбок.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Хакери, що діють від імені McDonalds: нові небезпеки"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette