• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Хакери планують створити власну супутникову мережу

Хотите ориентироваться в городе, как рыба в воде? Тогда скачайте для вашего андроида igo android и навигация по карте для вас будет сказкой.
На минулій конференціїв Берліні – Chaos Communication Congress спільнота хакерів заявило про проект створення мережі з власних супутників зв’язку і відповідної наземної інфраструктури. Проект під назвою Hackerspace Global Grid позиціонується як відповідь на розроблювальний у США антипіратський закон – Stop Online Piracy Act (SOPA). Мережа низькоорбітальних супутників і наземних станцій на думку ініціаторів проекту дозволить створити альтернативу наземному Інтернету і обійти недоречну цензуру.

Активіст проекту Армін Бауер (ArminBauer), спираючись на свій досвід у проекті «Сузір’я», говорить, що все впирається у фінансування. Він вважає, що на сучасному етапі проблема полягає не в самих супутниках, які можна вивести на орбіту відносно недорого, а в системі стеження за ними. Для цього група хакерів пропонує рішення, протилежне системі GPS, що полягає у створенні великої кількості недорогих і компактних наземних станцій. На їхню думку, розвинена мережа таких станцій дозволить забезпечити надійний і безперервний зв’язок через супутники. Розрахунок робиться на те, що апологети вільного поширення інформації будуть купувати і встановлювати самостійно такі станції, вартість яких Бауер оцінює в 100 євро. Перші прототипи таких станцій хакери обіцяють представити вже в першій половині 2012 року.

Варто зауважити, що якщо з технічного боку для реалізації такого проекту немає ніяких обмежень, то з правової стороною все не так гладко. З одного боку, на навколоземний простір дію національних законів не поширюється, а з іншого, ніщо не завадить тій чи іншій країні заблокувати, відключити, а то й збити «нелегальний» супутник над своєю територією.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Хакери планують створити власну супутникову мережу"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette