• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Google загляне крізь стіни

Порадуйте вашего ребенка, заглянув в интернет магазин детских товаров и сделав покупку для своего чада.

Google запустив пілотний проект, що дозволяє користувачам не тільки віртуально бачити вулиці далеких міст, а й “входити” в магазини та інші громадські будівлі. Нова технологія створена для розвитку сервісу Street View. У деяких країнах, зокрема, в Німеччині, жителі скаржилися на те, що розміщення у Всесвітній павутині панорамних зображень їх вулиць і будинків порушує їх приватність.

За словами менеджерів Google, приєднання до нового проекту буде суто добровільним. Власники магазинів та інших публічних закладів, вважають вони, будуть тільки раді додатковій рекламі. “Ми вже реалізували проект Google Art Project, який відкрив віртуальний доступ в 17 провідних музеїв світу. Нова програма, заснована на аналогічних технологіях, покликана допомогти бізнесу посилити свою присутність в інтернеті та розповісти потенційним клієнтам про свої переваги”, – заявив офіційний представник компанії.

Пілотний проект охоплює об’єкти в Лондоні, Парижі та ряді міст США, Австралії, Нової Зеландії і Японії. Google пропонує власникам магазинів, ресторанів, готелів, фітнес-клубів та автомайстерень направити до них своїх фотографів, повідомляє Кореспондент. З проекту поки виключені підприємства великих мереж, а також медичні установи та адвокатські контори. Працівники повинні бути попереджені про зйомку. Google обіцяє не викладати в інтернеті фотографії, на яких виявляться випадкові люди. “Роздрібна торгівля завжди відрізнялася високим рівнем конкуренції, тим більше, під час кризи і зниження купівельних доходів, – говорить представник консорціуму британських рітейлерів Сара Корді. Продавці з власної ініціативи розширюють свою присутність в інтернеті. Пропозиція Google, безсумнівно, зацікавить багатьох з них”.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Google загляне крізь стіни"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette