• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Google Street View почав роботу з російськими пам’яток

Сервіс Google Street View очікує серйозне розширення аудиторії за рахунок користувачів з Росії. Проект розпочав збір панорамних зображень російських пам’яток. Відомо, що вже зроблено зйомка заповідника «Петергоф» в Санкт-Петербурзі, і ведуться панорамні зйомки московського «Царицино». Панорами пам’яток розміщуються в окремому розділі Google Maps. На сьогоднішній день там зібрані панорамні знімки Колізею, Палацу витончених мистецтв у столиці Мексики і національного музею Іраку.

 

Поки невідомо, коли стартують зйомки вулиць російських міст. Нагадаємо, що деякі країни заборонили Google проводити зйомки. З подібними проблемами інтернет-компанія зіткнулася у Франції та Німеччині. За публікацію фотографій, фігуранти яких не давали дозволу на зйомку, CNIL (Французька національна комісія з інформатики та свобод) наклала на компанію штраф у розмірі 100 тисяч євро. Варто зазначити, що в Рунеті вже у досить давно працює аналогічний проект від російської пошукової компанії Яндекс. Сервіс «Яндекс.Панорами» почав свою роботу два роки тому. Зараз проект охоплює понад 100 населених пунктів Росії, Білорусії, Україні та Казахстану. Втім, прихід в «панорамний» сегмент російської інтернет-картографії нового гравця позитивно позначиться на якості послуг обох компаній. Як завжди, в кінцевому підсумку від конкуренції повинні виграти користувачі.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Google Street View почав роботу з російськими пам’яток"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette