• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Google продовжує скуповувати інтернет-компанії

Обзор Samsung Galaxy Pocket поможет вам определиться с выбором нового смартфона.

Як повідомляє ресурс All Things Digital, інтернет-компанія Google планує покупку сервісу за рекомендацією статей Meebo. Повідомляється, що розмір угоди може досягти 100 млн. доларів. Нагадаємо, що Meebo почав свою роботу, як онлайн-клієнт, орієнтований на популярні чати Google Talk, Yahoo Messenger, ICQ та інші інтернет-месенджери.

Треба сказати, що з моменту свого створення компанія не раз змінювала концепцію розвитку, переходячи від одного соціального продукту до іншого. Клієнт для чату, як і раніше функціонує, однак це давно не ключовий продукт. Сьогодні Meebo є рекомендаційний сервіс, який підбирає статті, враховуючи інтереси відвідувачів. Два роки тому Meebo зуміла залучити 25 млн. доларів в якості інвестицій. Тоді компанія провела 4 раунд інвестування в своїй історії. За даними All Things Digital, сума вкладених в Meebo коштів перевищує 60 млн. доларів.

Варто зазначити, що інтернет-гігант Google активно купує нові мережеві активи, не шкодуючи коштів. Наприклад, минулого року тільки за перші три квартали було куплено 57 стартапів і компаній різної спрямованості, на суму 1.4 млрд. доларів. Крім того, в 2011 році була укладена угода купівлі виробника мобільних телефонів Motorola Mobility. Розмір цієї операції склав 12.5 млрд. доларів.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Google продовжує скуповувати інтернет-компанії"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette