• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Google починає використовувати захищений протокол

Офіційний блог компанії Google інформує, що для пошукового сервісу тепер за замовчуванням буде використовуватися зашифроване з’єднання. Раніше протокол застосовувався компанією тільки на поштовому сервісі Gmail і в бета-версії encrypted.google.com. Технологія почне працювати всього через пару тижнів. Всі користувачі будуть перенаправлятися з головної сторінки сервісу на захищену, що здійснює передачу даних на основі протоколу https.

Метою нововведення став захист пошукових запитів і даних користувачів при використанні таких ненадійних з’єднань, як відкритий Wi-Fi. Нововведення також забезпечить власникам сайтів доступ до повноцінної інформації про кожного пошуковому запиті, за яким користувачі здійснювали перехід. З’явиться можливість щомісячно отримувати список з однієї тисячі найбільш активно використовуваних пошукових запитів, за якими приходили на ресурс користувачі. У рекламодавців стане більше можливостей для оцінки ефективності своїх банерів та оголошень.

Протокол https стає все більш популярним в інтернеті. Можливість використовувати захищене з’єднання скоро з’явиться і у таких гігантів інтернету, як Facebook і Twitter.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Google починає використовувати захищений протокол"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette