• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Google не підтримує закриття невинних сайтів в Росії

Вы всегда можете быть на связи. Пополнение счета Киевстар стало еще доступней!

Виконання схваленого Держдумою законопроекту про блокування сайтів, що містять нелегальний контент, може привести до автоматичного закриття інших ресурсів на тому ж IP-адресу, відзначають в Google Росія. Як передає БФМ.РУ, експерти компанії нагадують, що документ передбачає блокування по доменних іменах і мережевим адресам, тобто при обмеженні доступу по окремо взятому матеріалу, можуть бути закриті й інші, які не порушують законодавство ресурси.

Як приклад Google приводить інцидент, коли після рішення суду про обмеження доступу до одного блогпосту, визнаному екстремістським, виявилися заблоковані 1,3 млн. блогів на сервісі Blogger. У компанії повідомляють, що хоча початковий блогпост був видалений, “російський оператор зв’язку, який здійснив блокування по IP-адресою відповідно до рішення суду, продовжує обмежувати доступ до всього ресурсу”. В Google побоюються, що з вступу закону в силу подібна практика стане нормою. “Постраждають від неї, в першу чергу, російські інтернет-користувачі, які не зможуть отримати доступ до легального контенту”, – підкреслюють у компанії.

Раніше схожі побоювання висловлював керівник Живого журналу Ілля Дронов. Він зазначав, що прописана в законопроекті система блокування не має передбачених апеляцій або процедур повторного розгляду, ніяких обмежень не існує.

Нагадаємо, вчора Державна Дума Російської Федерації прийняла в другому читанні законопроект N89417-6 “Про внесення змін до Федерального закону” Про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їх здоров’ю та розвитку “і окремі законодавчі акти Російської Федерації”. Проект закону передбачає створення федерального списку інтернет-сайтів, що містять інформацію, заборонену законом, власники і провайдери повинні будуть їх закривати.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Google не підтримує закриття невинних сайтів в Росії"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette