• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Глобальний розпродаж рекламного місця

Переглядаючи цілі, які я поставив собі на початку березня, до мене прийшло прозріння. Майже усі пункти які там є вже досягнуті. Читачів у рідері я набрав, у твіттері також знайшов заплановану кількість фолоуверів. Трафік починає радувати, особливо після того як я взяв 2 інтерв’ю. Пости на блог, як і планував пишу майже кожен день. В індекс пошукових систем також вліз, та й з wordpress вже майже розібрався. Залишається один пункт, який я хочу реалізувати до кінця першого місяця весни. Розпродати рекламу на блозі.

Я чудово знаю, що сайт ще зовсім молодий і ледь-ледь вліз у індекс пошукових систем. Знаю те, що пузомірок немає – всі по нулях. Але це не на довго. Завіряю вас, що через кілька місяців у блогу akhe.info виросте кількість відвідувачів і пузо. Але тоді і ціни на рекламу будуть відповідними.

На разі я не хочу обвішувати блог рекламою Adsens, відлякуючи читачів. А роблю на блозі глобальний розпродаж рекламного місця:

Щоб не відволікати потенційних читачів від контенту я зроблю лише 5 місць під розміщення Ваших банерів. Один у шапці блогу розміром 468×60 та чотири у першому сайдбарі, розміром 125х125. Пропоную Вам смішні ціни на покупку цих місць, під розміщення Вашої реклами.

Банер у шапці я готовий відати усього за 1.5$ на місяць. Банери у сайдбарі продаю по сміхотворній ціні 1$ на місяць. Ви ще десь бачили такі низькі ціни на банерну рекламу?

Ви отримаєте цільових відвідувачів, які можуть перетворитися на постійних читачів. Також ваш сайт отримає пряме посилання з вагою ТІЦ та PR, що може позитивно сказатися на ваших пузомірках, хоч і не значним чином та все ж..

Також у рамках глобального розпродажу реклами пропоную вам купити постові по супер ціні. Постовий можна купити на початку посту – спонсорський постовий (в одному пості максимум 1 спонсорський), та в кінці (Максимум 3 постових). На даному етапі я розміщу Ваш спонсорський постовий за 1$, а звичайний постовий усього за 0.50$. Не забувайте, що постові залишаються назавжди і будуть завжди передавати ТІЦ та PR мого блогу.

Для мене це буде сильна мотивація для написання нових та цікавих постів. Чим більше буде розкуплено постових та рекламних місць, тим більше я напишу корисних статей.

Посилання на ресурси  перших рекламодавців  я розміщу у підсумках березня.

Акційні ціни будуть в силі до кінця квітня. Поспішайте!!!


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Глобальний розпродаж рекламного місця"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette