• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Fujitsu буде випускати елементи для унікальної динамічної платформи

Японська компанія готується представити повний комплект компонентів для організації готової динамічної структури. В основному, пропозиція адресована корпоративним замовникам, які зможуть вибірково змінити той чи інший компонент вже існуючого центру обробки даних. Асортимент, запропонований Fujitsu, досить широкий, тут і керовані сервера, і сховища інформації, і мережні елементи, а також набір технологій та програмного забезпечення.

На думку фахівців японської компанії, використовуючи пропозицію Fujitsu, компанії зможуть створити власні хмарні рішення і адаптувати свої ресурси в умовах мінливої ситуації на IT-ринку. Таким чином, компанії зможуть перейти до моделі масштабованого приватного хмари. При цьому вартість володіння подібною інфраструктурою можна скоротити, оптимізувавши процес використання ресурсів. Плюс пропозиції в тому, що розподіл IT-ресурсів можна провести у лічені хвилини. Для цього компанія пропонує спеціальне ПЗ Fujitsu ServerView Resource Orchestrator. Додаток може здійснювати оперативне управління як фізичними, так і віртуальними ресурсами.

За словами старшого віце-президента з розробки продукції Йенса-Петера Зайка, великі компанії не в змозі спрогнозувати зміни у вимогах до IT-ресурсів. Але нове рішення від Fujitsu дозволить створити платформу, яка буде актуальна протягом необмеженого часу. Перша подібна платформа з’явиться в 2012 році. Залежно від вимог замовника, набір компонентів для динамічних систем може містити від 48 до 1700 обчислювальних ядер, максимальний розмір ОЗУ може досягти 21 тис. Гб, а обсяг сховища інформації – 900 ТБ. Підключення до таких платформ буде здійснюватися через інтерфейс 8 ГБ Fibre Channel або 10 ГБ Ethernet.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Fujitsu буде випускати елементи для унікальної динамічної платформи"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette