• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Firefox встановили більш ніж 400 мільйонів користувачів

Більше ніж 400 мільйонів користувачів мають на своєму комп’ютері встановлений інтернет-браузер Firefox. При цьому 140 мільйонів користується ним кожного дня.
В деякій мірі популярність програми зросла завдяки мобільній версії Firefox. Недавно браузер став доступним для власників смартфонів на базі платформи Android 2.0+ і Maemo.
Згідно з даними, виторг компанії в порівнянні з 2008 роком, що становив $78 мільйонів, збільшився і досяг $104 мільйони.
Головне джерело доходу для компанії — партнерство з пошуковими системами. В 2009 році більша частина виручки надійшла від Google, а також від Яндекса, Yahoo, Amazon і eBay.
Нині Firefox другий за популярністю браузер у світі. За даними звіту, частка “вогняної лисиці” на світовому ринку в жовтні 2010 року складала 22,82%.

— – —

А ви знали, що кліпи від Lady Gag a набирають найбільшу кількість переглядів в інтернеті? Знали, що ніхто не отримував більшої популярності, ніж ця епатажна співачка? А знаєте, що музику від Lady Gaga можна скачати абсолютно безкоштовно? Тепер ви вкурсі, що інтернет дає можливість слухати популярних та улюблених співаків.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

надаую перевагу Google Chrome Cool

Останні пів року також. Фокс багато ресурсів їсть.

Залишити коментар, або два до запису "Firefox встановили більш ніж 400 мільйонів користувачів"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette