• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Фін-стрип за травень 2013 року

Fin strip za traven 2013

Швиденько переглянув фін-стрип за квітень і зрозумів, що пора вже підбити підсумки травня 2013 року. Травень  це останній місяць весни, час коли нічого не хочеться робити, точно так само як і влітку. Та я себе час від часу пересилював і навіть щось робив, але чи принесло це успіхи? Зараз поглянемо.

Все мало бути добре в травні, але свята суттєво зіпсували картину. Я і сам відпочивав і бачив як відпочивають інші, тому скаржитись на спад трафіку немає сенсу. Цікаво як у вас справи?

  • Витрати:

– Хостинг – 900 руб.;

– Партнерство – 900 руб.;

– Контент – 1200 руб.;

– Посилання – 1080 руб.;

Загалом витрати травня: 4080 руб.

Продовжив закупівлю лінків на сайт про паркет. Купив трішки контенту туди ж і на блог про дієти. Все якось дорого виходить, тому час від часу пишу сам.

  • Надходження:
  • Лінки:

– На пряму – 1600 руб.;

– ГГЛ – 1224 руб. (392 руб. партнери);

– РотаПост – 585 руб. (330 руб. партнери);

Загалом оренда та продаж лінків: 3409 руб.

Більшість лінків продавав брат. Те, що продавав я, було дорого та рідко. Зробив кілька замовлень ще з минулого місяця. З травня я фактично не торгую лінками з блогів.

  • Тізери:

– МаркетГід – 341 руб.;

– БодіКлік – 2162 руб. (9 руб. рефи);

ЛедіКеш5175 руб.;

Всі тізери принесли: 7678 руб.

  • Контекст:

Гугл – 1000 руб.;

РМЯ (профіт) – 3729 руб.;

З контексту капнуло: 4729 руб.

Додаю всі надходження і виходить, що в травні прийшло в мої загребущі руки 15816 руб., що на 5517 руб. менше квітня. Це зумовлено тим, що я вже не торгую лінками, а також деяким спадом трафіку.

Тепер відніму витрати 15816 – 4080 = 11736 руб. В доларах в травні я заробив лишень 367$, а в гривнях 2972 грн.

Traven 2013

Доходи\витрати травня за 5 місяців:

Za 5 misyaciv 2013


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

>свята суттєво зіпсували картину<
конечно, про..ть 12 дней из 30 – фактически полмесяца ушло в унитаз по тройному тарифу. Сочувствую, ибо у самого те же проблемы.

Июнь тоже невесело начался. Лето…., едрить-колотить

Не то слово. Все так вяло – навіть квас погано продається. про каву та трафік мовчу.

Залишити коментар, або два до запису "Фін-стрип за травень 2013 року"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette