• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Фін-стрип за лютий 2013 року

Забийте ви на той інтернет! Гайда купувати саджанці дерев та робити цей світ кращим.

По-перше вітаю усіх з приходом весни! На жаль весна лише в календарі та думаю незабаром будемо ніжитись на сонечку і забудемо про ці морози, сніги, ожеледь і всілякі негаразди. Весна!!!

У лютому взагалі толком нічого не робив: Блог про паркет поки так і висить з 30-ю статтями і з трафіком у 10 хостів, паблік у ВК не розкручував, бо модери не приймають рекламу, адже хочуть сертифікатів на продукцію, якою я торгую. Коротше кажучи – я шарився у лютому =) Перейдемо до фінансової частини:

  • Витрати:

– Хостинг – 824 руб.;

– Тексти за 2 місяці – 1700 руб.;

Потрібно було в минулий місяць записати частину цих витрат, але забув.

Загалом витрати лютого 2524 руб.;

  • Надходження:

– 2 анонси конкурсу – 763 руб.;

– Банер – 305 руб.;

  • Лінкоторгівля:

Лінки на пряму – 1294 руб.;

ГГЛ – 2122 руб. (партнери дали 493 руб.);

РотаПост – 433 руб. (220 руб. партнерка);

Всього продаж лінків 3849 руб.;

ВапТраф456 руб.

  • Тізерки:

БодіКлік1824 руб. (41 руб. партнерка);

ЛедіКеш4305 руб.;

З тізерок 6129 руб.;

З іншими тізерками перестав працювати.

  • Контекст:

Гуглік – 792 руб.;

РСЯ (profit-partner) – 2317 руб.;

Разом накрапало  3109 руб.;

Підбиваємо підсумки надходжень: 14611 руб.

А тепер дохід: 14611-2524=12087 руб. або ж 396$, а в нашій валюті 3227 грн.

Можна глянути на фін-стрип минулого місяця, а також зацінити фін-стрип за лютий 2012 року. Упс, за той місяць я вже підсумків не підбивав.

Є надія, що на весні усі розмерзнуться: і рекламодавці і я =)


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Весна на календарі? Нічого не знаю, я вже у весняних черевиках)) все по графіку)

Ага, я теж ходив в весняно-літніх. З машини в магазин, з магазину до машини, з машини додому. Але от погуляв з малечею годинку по сніжку і вже 3-й день горло лікую =(

У вас что снег лежит? Shock

Не тільки лежить, а ще й прибавляється.

Саня, ты еще график заработков за год нарисуй – интересная штука.

Вже думав над цим, але був період, коли не вів точних підрахунків. Тепер знову доведеться увесь рік заробляти Grin

Саня, поверь мне, точные расчеты очень сложно вести. Я каждый раз при ежемесячных финстрипах чувствую, что что-то не дописал. От того, что ты напишешь что заработал 595$, а не 575 ничего не изменится. Фактически, в финстрипах мы отображаем примерную цифру заработков.

+1 Так само не впевнений чи врахував всі комісії та деякі витрати чи доходи. Наприклад я ніколи не рахую витрати на оплату інтернету чи ще якісь дрібниці.

Тому в принципі можна і графік замутити.

Залишити коментар, або два до запису "Фін-стрип за лютий 2013 року"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette