• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Фін-стрип за квітень 2013 року

Fin strip za kviten 2013

Продовжую практику публікацій своїх фін-стрипів. Це не лише для моїх читачів, але й для мене самого. Цікаво ось так іноді сісти і поглянути скільки зароблено і витрачено, а потім подумати, скільки часу на все це витрачено і чи варта ця робота саме такого підходу. Тому, якщо нічого не зміниться, то планую фін-стрипити увесь рік і поглянути на тенденцію доходів із мережі.

На початку року ставив ціль заробляти по 1к зелені в місяць, та поки навіть не дострибнув до цієї планки. Плаваю біля 500 у.о. Надіюсь під кінець року розкачаюсь і зроблю все можливе, аби нагнати втрачене і поїхати із сім’єю не лише на море влітку, а й десь за кордон на екскурсії чи щось в тому дусі.

Ось лінк на фін-стрип за березень. А зараз розберу заробітку та витрати квітня 2013 року:

  • Витрати

– Хостинг – 776 руб.;

– Домени – 850 руб.;

– Посилання – 1425 руб.;

Довелось продовжити кілька доменів під кінець місяця. Також витратив першу суму на просування сайту про паркет. Результати вже є. але дуже маленькі – потрібно ще багато працювати та інвестувати у розвиток.

Загалом витрати: 3051 руб.

  • Надходження
  • Нолікс – 770 руб.
  • Лінки

– На пряму – 1397 руб.;

– РотаПост – 2466 руб. (320 партнери);

– ГГЛ – 2646 руб. (635 партнери);

Загалом лінки: 6509 руб.

  • Тізери

– Бодіклік – 3205 руб. (15 партнери);

ЛедіКеш6302 руб.;

Від тізерок: 9507 руб.

  • Контекст

– Гугль – 780 руб.;

– РМЯ (Профіт) – 3767 руб.;

Весь контекст: 4547 руб.

Загальний дохід за квітень 21333 російських рубликів. Це на 4658 рублів більше березня. Ростемо!

Віднімаю доволі значні витрати цього місяця і отримую 21333-3051=18282 руб., в доларах це 589$, а у гривениках  4783 грн.

Kviten 2013

Ну і по новій традиції скрін доходів\витрат за 4 місяці 2013 року:

Za 4 misyaci 2013

— – —

Для тех, кто любит экономить на покупке бытовой технике, рекомендую взять промокод техносила и преобрести товар в этом магазине, но уже со значительной скидкой. Торопитесь, промокодов на всез нет.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Привіт. Гарний результат. Є тенденція росту, а це вже радує.
В тебе всі сайти на укр. мові? Чи є на москальскій? Якийзагальний трафік сайтів в день?
дякую

Привіт. Дякую.
На українській лише 2 блоги.
На російській трішки більше.
Загальний трафік не рахував + він постійно змінюється.

Привіт! Цікавий звіт, як завжди, цікаво читати Smile А скільки в тебе зараз сайтів, якщо не секрет? Ведеш їх всі сам чи делегуєш повноваження?

Сайтів є більше 10-ти, але заробляють такі:
– 3 адалти (в осноному один);
– Блог про дієти;
– Блог зі статтями на різні теми;
– Блог про ігри;
– Цей блог та ще один схожої направленості, який купив минулого року – теж на українській. Всі інші російськомовні.

В основному пишу сам, але часто даю роботу копірайтерам. Хоча в самого виходить краще трафік збирати.

Ого, ну й працездатність! Та ще й з малою дитиною! А якшо не секрет, яка реклама приносить дохід на дієтичному блозі? Якась тізерка?

Дякую. Насправді багато блогів оновлюються вкрай рідко.
На дієтах кручу тізери від ЛедіКеш та контекст РМЯ (РСЯ).

А ти знаєш сайти де все подається (по хлопськи) народною мовою?хоть поржати можна (і автору) таких майже не бачивмукраїнських

Залишити коментар, або два до запису "Фін-стрип за квітень 2013 року"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette