• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Фін-стрип за червень 2013 року

Fin strip za cherven 2013

Після провального травня я дуже надіявся на перший літній місяць. Я не чекав великих перемін, але хотілось зрушень у кращу сторону. В кінці місяця я зробив одну покупку і поки не жалкую про неї.

Реально за місяць працював мало. В основному аналізував та планував, що робитиму далі. Багато часу працював в оффлайні. Лише під кінець місяця знайшов працівників на каву та чай. Через те, що перестав продавати лінки з блогів припинив писати часто. Зрозумів, що зробив правильний крок. Все це роздуми, але я вже аж пищу, так хочу побачити цифри за червень:

  • Витрати

– Хостинг – 915 руб.

  • Надходження
  • Лінки

– На пряму – 817 руб.;

– ГГЛ – 814 руб.; (з них партнери 247 руб.)

– РотаПост – 3545 руб.; (партнерка 145 руб.)

Загалом лінки 5176 руб.

Написав для огляди. Не думав, що за стільки можна їх продати =)

  • Тізери

– МаркетГід – 314 руб.;

БодіКлік2263 руб.;

ЛедіКеш5159 руб.;

Тізерки разом 7736 руб.

Десь трафа було менше, десь більше. З МаркетГідом не буду поки працювати – приносить менше ніж БодіКлік.

  • Контекст

– Гугл – 945 руб.;

– РМЯ (профіт) – 3113 руб.;

Контекстні оголошення за червень принесли 4058 руб.

Крім усього іншого куплений сайт, що за місяць приніс 8к руб. Сайт став приємною несподіванкою. Надіюсь що наступного місяця тенденція збережеться.

Тепер підрахуємо усі надходження і отримаємо 24970 руб. – рекордна сума за цей рік. Наближаюсь до запланованої тисячі доларів щомісяця.

Тепер віднімаю витрати 24970 – 915 = 24055 руб., або 751 у.о., або 6080 грн. Феноменально. Виручила нова покупка – це факт.

По традиції таблички:

Cherven 2013

Za 6 misyaciv 2013


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Куплений сайт – це той, про який ти якось писав, чи ще одного купив?

В блозі про нього не писав. Тут писав про 2 сайти, один з яких вже продав, а другий тільки планую продати.
Це нова покупка з тимчасовим прибутком.

Де ти купуєш сайти?

В основному купую на пряму. Люди самі стукаються з пропозиціями, а я по мірі зацікавленості та фінансових можливостей купую.
Зараз часто шукаю тут http://www.telderi.ru/?pid=51248a

Саш, расскажи, твои доходы нынешние – это со скольких сайтов?

РотаПост – ты продаешь постовые?
Меня мучает вопрос – а стоит ли? Ведь платят по сути копейки, а засрать (пардон) свой блог постовыми…

Что-то не припоминаю в постах о новом сайте. Давай колись что да как

Скажімо так: Не знаю як довго триматиметься такий прибуток, але надіюсь, що довго. УРЛ само собою кидати не буду. Тематика смартфони. (Хто схоче – здогадається про методи заробітку)

Молодец, что купил сайт коммерческой тематики. Сам понимаешь, что прибыль с сайта про розовые сопли и про рассуждения о жизни вряд ли будет ощутимой.

Ну як сказати комерційна тематика. Скоріше просто струя зараз така.

Написал в финстрипе потому что это последняя твоя публикация. Но когда начал писать комментарий, вспомнил, что могу поделиться новостью из финансовой сферы Smile

А еще я 5 минут назад говорящего хомяка выиграл (видел что у тебя посты о нем есть). Напишу об этом у себя в блоге, захочешь – посмотришь.

Итак, о деньгах Smile
Мой блог принес первый доход: 58.83$ за 1 месяц.

Каким образом? “В статье Как выводить WebMoney в Украине?” (вставил ссылку на нее в никнейм этого комментария) я разместил реферальную ссылку на ресурс, где можно вывести деньги.

Возможно большую роль сыграла и ситуация с УкрГарантом, но тем не менее, выводов много, и на бонусный счет накапало фактически 2000 рублей.

Буду смотреть что накапает за текущий месяц и в конце месяца напишу свой первый финстрип. Может еще что-то начнет приносить деньги к тому времени кстати.

Теперь вопросы, которые я хотел задать:
1) смайлики в комментариях – это плагин у тебя?
2) сколько у тебя сейчас плагинов установлено (количество)?

PS: возможно необоснованное мнение но мне кажется что у тебя доход растет, а 9seo понемногу начинает буксовать в амбициях и действиях для повышения дохода, молодчина

Молодец Bild, что статью про украниские вебмани написал. Я ожидал, что Саня эту тему зацепит.

Саня лінива скотина. Саня хоче відпочити і не хоче працювати. Надіюсь скоро це мине.

Не один ты такой. Я вон и семью в село выпровадил, чтобы не мешали хвосты подтягивать а нет той продуктивности, что в апреле, например. Думаю, что мешает то, что все на отдыхе и твои усилия летом не получают той отдачи, которая была в нелетние месяцы.

Саня, будешь лениться в сторону Черного моря, заезжай в Херсон. И переночуешь и потрендимSmile

Дякую. Заманливо. Я вже полінвся в сторону Дністра. 2 тижні райської насолоди. Знову до праці.

отдых это хорошо, а мы ленимся в сторону ремонта.

Впервые вижу нормальный Украинский блог. Сам я с Украины, но пишу на русском, так как там больше трафика… Заработок у тебя не очень-то и большой, но все же лучше чем у меня… Желаю удачи!

Цікаво було би почитати статтю про купівлю сайтів. Питання – ти обов*язково СДЛ купуєш чи й копіпастні сайти також?

Копіпасти рідко трапляються живучі. Тому тільки СДЛ і то по певним параметрам.
Можливо буде пост про це.

Залишити коментар, або два до запису "Фін-стрип за червень 2013 року"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette