• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Фін-стрип за березень 2013 року

Fin strip za berezen 2013

Неочікувано закінчився перший місяць весни. Ну як весни, просто закінчився ще один місяць =) Оскільки місяць був нудний в плані погодки, то й роботи мало бути більше – адже онлайн збільшується, всі сидять вдома, втупившись в монітори. Жаль мені нашу молодь, але тут вже нічого не поробиш.

Місяць видався не самим паскудним, але й не самим класним. Я все більше відходжу від продажу посилань. Вважаю, що краще навіть займатись копірайтом, ніж продавати лінки. Дивимось фін за березень, а кому цікаво, може глянути фінансовий стриптиз за лютий. Поїхали:

По традиції починаю з витрат. Цього місяця не купував лінків та тексту і навіть за один хостинг не платив =) Тому витрати феноменальні.

  • Витрати

– Хостинг 590 руб.

А тепер поринемо в дохідну частину березня:

  • Дохід
  • – Копірайт – 1678 руб.
  • Лінки:

– На пряму – 1275 руб.;

– РотаПост – 260 руб. (партнерка 140);

– ГГЛ – 1845 руб. (партнерка 570);

Загалом лінкоторгівля 3380 руб.

  • Тізери:

– БодіКлік – 2652 руб.;

– ЛедіКеш – 5591 руб.;

Тізерки разом 8243 руб.

  • Контекст:

– Гуглік – 950 руб.;

– РМЯ (Профіт партнер) – 2424 руб.;

Весь контекст дав 3374 руб.

Загалом дохід склав 16675 руб.

Віднімаю витрати на хостинг і отримуємо чистий прибуток 16085 руб., або 517 доларів, або 4215 грн.

Вирішив знову робити записи онлайн доходів, групуючи їх по групам та тегам, так буде простіше відслідковувати тенденцію доходів:

Berezen 2013Тепер можна навіть глянути заробітки за перші 3 місяці 2013 року. Вийшло майже 44к рублів у плюсі. Я планував заробляти по 30к руб. в місяць, але поки не досяг цієї цілі, та все ще попереду.

Za 3 misyaci 2013

 


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Скільки в тебе сайтів всього?? Який середній тіц? Дякую за відповідь

Продаю посилання лише з 2-х сайтів де ТИЦ 10.
Маю 2 сайти з трафіком 1500+ і ще кілька адалтів, але там зараз мізер – загальний трафік 2к+.

Залишити коментар, або два до запису "Фін-стрип за березень 2013 року"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette