• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Фін-стріп за грудень 2012 року

Хоча вже 9-10 число на календарі, але я тільки зараз вирішив підбити фінансові витребеньки за минулий місяць, який був останнім в минулому році. Що було з прибутками з онлайну у листопаді, можна почитати тут. Які були заробітки за грудень 2012, можна переглянути тут.

Особливо нічого не можу сказати про грудень, лишень те, що деякий час я виділив на відкриття агентства з копірайтингу та пошуку постійних замовників. На жаль місяць був жахливим, як в плані роботи, так і в плані замовників. Писали тексти в основному на мої сайти, але це теж добре – на перспективу. Кому потрібні хороші тексти, пишіть через контакти, домовимось.

Що стосується онлайну, то я продовжував робити все по стандартній схемі: продаж посилань, заробіток на контексті та тізерах. Зараз над просуванням майже не працюю – головне контент. Буде контент, будуть хоч якісь позиції, тоді буде що просувати.

Як завжди почну з витрат:

Домени -100 руб.;

Хостинг – 820 руб.;

Копірайтери – 2500 руб. (За 1900 руб. ще не отримав замовлення);

Купівля учасників в групу В Контакті – 100 руб.

Загалом витрат за грудень: 3520 руб.

Люблю я надходження з онлайну:

  • Лінкоторгівля:

Лінки на пряму – 1370 руб.;

Лінки через біржі:

ГГЛ – 1678 руб. (463 руб принесли рефи);

РотаПост – 449 (126 руб. партнерка);

Загалом лінки принесли 3497 руб.

  • Тізери:

ТізерНет – 74 руб.;

ПейКлік – 363 руб.;

ЛедіКеш – 1782 руб.;

БодіКлік – 2730 руб.;

Загалом з тізерів підняв 4949 руб.

Знову бавився з мобільним трафіком:

ФонКонверт1701 руб.

  • Контекст:

Гугл – 1100 руб.;

РМЯ (ПрофітПартнер) – 1168 руб.

Весь контекст разом дав 2268 руб.

Ну що ж, підрахую, скільки всього накрапало за грудень. Ого, цілих 12415 руб.

Легкими математичними діями виводимо чистий прибуток грудня у 8895 руб. або по курсу 292 у.о., або ж 2358 грн.

Настав той момент, коли я розумію, що якщо нічого не робиш, то й отримуєш рівно стільки ж. Виходить, що під новий рік я фактично не працював. ось і винагорода. Пора підіймати зад і рухатись і чим більше, тим краще. Мої надії на халяву пройшли повз мене. А як у вас справи?


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

У меня цифры другие, но вывод аналогичный

Халяви не буде

Халяви і ніколи не було. На жаль.

Не надо себя распинать. Во-первых, 300 баксов тоже деньги, а во-вторых, народ во второй половине декабря думает только о том, чтобы где-то сэкономить, но потратиться на НГ-подарки, стол, закуски. Примерно такая же ситуация будет и в январе.

Забув додати заробіток у 147 руб. з ПінгМедіа та 150 руб. за копірайт власними ручками.
Загалом виходить навіть трішки більше ніж 300 баксів.

Гріх жалітись Cat .

Ну картинки у тебе часто аж дуже… кхм… недвозначні))
“деякий час я виділив на відкриття агентства з копірайтингу” – це що за агенство, а то схоже, я щось пропустив.

Ага. З картинками останнім часом трішки переборщив – але вони мені подобаються.

На рахунок копірайтерства: Зняв офіс. Час від часу сиджу там сам + найняв дівчину, що працює на ставку. Шукаю постійних замовників. Буде профіт, найму ще працівників. Згодом планую не лише тексти продавати, а й інші види послуг.

Основна перспектива в заробітку – це контекстна реклама. А оскільки загальний трафік у всіх впав – то і прибуток впав. Ось і все.

Але ж і те що є теж непогано!
Для мене заробітки в інтернеті – то взагалі космос Hypnotized , хоча дуже хочеться в ото все вникнути і теж мати з того якийсь добуток, ну хоча б на подаруночок чоловіку, куплений за власні кошти, а не за йогоBig Smile)

Моя дружина думає точно так само.
Але я хочу заробляти в неті стільки, щоб вистачало не просто на виживання чи проживання, а й на радощі всілякі.

Не прибедняйся, в любом случае начало положеноSmile

В мене в грудні капнуло трохи менше. Але приблизно так само як і в попередніх 2х місяцях.

А скільки оффлайн приносить, якщо не секрет? Там прибутки стабільніші ніж в онлайні, чи залежать від сезону, твоїх зусиль (інших факторів)? Памятаю ти колись писав що хотів би залишити оффлайн а займатись лише онлайновими заробітками. Чи не полишив цю думку (особливо в контексті останнього фінстріпу)?

Оффлайн хз. Тут важко рахувати – кожного місяця щось купую, щось продаю, є залишки, є боржники і т.д.
Звісно залежить від сезону. Хоча певна стабільність та закономірність є. Приблизно 4-6к грн. виходить підіймати в хороші місяці. Якщо все туго то може бути і 2к. Адже потрібно і продавцям заплатити і податки і оренди і т.д.

Думки про заробітки лише в онлайні не залишив. Я і зараз виділяю на офф біз дуже мало часу. Планую взагалі зменшити цей час до кількох годин на тиждень. Тому онлайн чекає на мене =)

Залишити коментар, або два до запису "Фін-стріп за грудень 2012 року"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette