• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

ФБР попереджує про небезпечні додатки для Android

Створена за підтримки ФБР організація Internet Crime Complaint Center (Центр по скаргах на злочини у мережі інтернет) повідомила про пару шкідливих програм на платформі Android, що швидко розповсюджуються : Loozfon і Fin Fisher. Перший маскується під рекламу на веб-сайтах, яка обіцяє легкий заробіток за розсилку електронних листів. По кліку на оголошення користувач потрапляє на заражений веб-сайт, який встановлює (або намагається це зробити) Loozfon на Android-пристрій. Завдання у даного шкідливого ПО одна – скопіювати адресну книгу користувача і передати її зловмисникові.

Fin Fisher виявився більш серйозною загрозою. В смартфон або планшет вірус може потрапити після кліка по спеціальний засланні в мобільному веб-браузері або разом із зараженим SMS-повідомленням, хоча для активації шкідливий останнім треба відкрити. До речі, воно маскується під системне оновлення, що лише підштовхує користувачів на перегляд повідомлення. Після потрапляння в смартфон Fin Fisher дозволяє зловмисникові на відстані контролювати і відслідковувати всю комунікативну активність користувача на пристрої, будь то телефонні розмови, текстові повідомлення, робота з поштою, інтернетом і т. д.

— – —

Сделать сайт это только начало – нужно сделать его удобным для посетителей. Узнать хорош ли ваш сайт вам поможет оценка юзабилити от профессоналов своего дела.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "ФБР попереджує про небезпечні додатки для Android"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette