• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

ФБР оприлюднило деталі досьє Стіва Джобса

Не теряем время и приобретаем духи киев для своих лам и мужчин. Будьте красивы и пахните также!
У США оприлюднено унікальне досьє – ФБР надало інформацію, зібрану на засновника компанії Apple. Досьє було зібрано на початку 90-х років минулого століття. Збір даних був обумовлений призначенням Стіва Джобса членом ради з експорту Джорджа Буша. Нагадаємо, що в той час Джобс не працював в Apple. Агентами ФБР було опитано 29 осіб, серед яких – колеги, друзі, рідні та сусіди Стівена Пола Джобса. Крім того, не уникнув опитування і сам кандидат на роботу до ради при президенті.

Цікаво, що інтерв’юери дали Джобсу абсолютно суперечливі оцінки. Один із знайомих називав його правдивим і відвертим, а інший заявляв, що Джобс здатний на спотворення дійсності і маніпуляцію фактами в своїх цілях. Сенсаційне досьє містить ряд згадок про особисте життя «ікони IT-індустрії». Зокрема в документі повідомляється, що деякий час Джобс не приділяв достатньо уваги своїй позашлюбної дочки.

Сам засновник Apple в розмові з агентами не став приховувати, що в студентські роки мав досвід поводження з наркотиками. Втім, він зазначив, що протягом 5 років, що передують опитуванню, він не вживав наркотичні речовини. До речі, факти, викладені в досьє, підтверджуються УолтеромАйзексон в біографії Джобса. Також оприлюднено документи розслідування ФБР випадку з погрозами на адресу Apple. Повідомляється, що в 1985 році від компанії вимагали 1 млн. доларів, погрожуючи вибухом.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "ФБР оприлюднило деталі досьє Стіва Джобса"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette