• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Facebook збільшила ціну акцій до 38 доларів

За відомостями агентства Reutars, майбутнє збільшення вартості акцій Facebook до 34-38 доларів за кожну викликано активним попитом на її цінні папери, який вже зараз значно перевищив пропозицію. Відповідно до вимог SEC для підвищення в розмірі більше 20% необхідно представити новий проспект IPO. Нагадаємо, що спочатку передбачалося, що акції Facebook будуть продаватися за ціною 28-35 доларів, що дозволить компанії залучити 10-11 млрд. доларів.

Найбільші світові ЗМІ, в тому числі New York Times, CNBC, Bloomberg і The Wall Street Journal, повідомляють, що в Комісію США з цінних паперів і бірж Facebook вже офіційно представила документи для підвищення цінового діапазону. Одночасно прийом заявок на IPO буде закрито вже 16 травня, тобто на два дні раніше запланованого терміну.

Дане підвищення було цілком очікуваним. Його передбачали експерти. Публічне розміщення акцій Facebook буде найбільшою подією в області інтернет-бізнесу в 2012 році, тому й викликало такий активний інтерес в інвесторів. 17 травня буде проведено прайсинг акцій Facebook, а вже 18 травня вони з’являться на біржі NASDAQ під тікером «FB». Організатором IPO Facebook стане інвестбанк Morgan Stanley.

— – —

Оказывается сейчас очень и очень популярными и одновременно дешевыми стали звонки по компьютеру за границу. Не знаю на сколько это долго продлиться , но например звонки в австрию сейчас очень доступны для любого пользователя интернет. Ip-телефония сделал связь не дорогой и позвонить родственникам за границу стало очень просто.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Facebook збільшила ціну акцій до 38 доларів"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette