• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Facebook почала експериментувати з трендами

Хотите работать продуктивнее? Тогда качайте расширение 1С для сбора заказов и все будет чудесно.

Соціальна мережа Facebook почала тестування нового блоку Trending Topics, який буде додано в стрічку дій друзів користувачів. Тренди будуть складатися з популярних статей відомих ЗМІ, які мають власний додаток в Facebook, а працювати вони будуть як у веб-версії соціальної мережі, так і в клієнтському додатку на мобільних платформах.

Завдяки впровадженню Trending Topics користувачі зможуть отримати доступ до популярних новин дня, причому відображатися будуть тільки декілька статей, які отримали більшу перевагу від друзів користувача. Повідомляється, що кожна відображена в блоці новина матиме заголовок і зображення, а також будуть показані перші 130 символів тексту. Під кожною з них буде показано, хто з друзів вже встиг її прочитати. Алгоритм показу трендів буде ґрунтуватися виключно на переглядах друзів, а тому дізнатися про інших популярних новинах Мережі користувачі таким способом не зможуть.

За словами представників Facebook, введення трендів має допомогти людям знайти ті новини, які найбільш популярні серед їхніх друзів. Тим не менш, нововведення, найімовірніше, створено і для того, щоб довше затримати користувачів на сторінках соціальної мережі, позбавивши їх від необхідності відвідувати сторонні ресурси щоб прочитати популярні новини. Нагадаємо, що аналогічну можливість вже давно пропонують своїм користувачам сервіси Twitter і Google +.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Facebook почала експериментувати з трендами"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette