• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Європейська Комісія розпочала розслідування відносно патентних позовів Samsung проти Apple

Отдохните от работы в сети и закажите себе туры по Европе или хотя бы один. После отдыха в Европе вы буде полны сил и энергии.

Згідно з юридичними документами, поданими Apple, Європейська Комісія веде розслідування патентного спору з компанією Samsung з метою визначити, чи порушує використання 3G-патентів законодавство про конкуренцію чи ні. Apple стверджує, що ці патенти мають важливе значення для базових операцій, які можуть проводитися на пристрої, і тому повинні ліцензуватися відповідно до FRAND умовами. Samsung стала ініціатором агресивної кампанії, яка знайшла глобальний масштаб, з метою заборони Apple використання патенти Samsung. Samsung подала в суд на компанію Apple у зв’язку з порушенням патентів і заборонами на продаж продукції Samsung не менш ніж у восьми країнах за межами Сполучених Штатів. Справді, судова тяганина Samsung та інші дії, пов’язані із заявленими основними патентами компанії, є настільки з нечуваними, що Європейська Комісія нещодавно почала розслідування з метою визначити чи порушують дії Samsung законодавство Європейського союзу про конкуренцію чи ні.

Більше того, Європейська Комісія опублікувала заяву щодо розслідування, зазначивши, що попросила Apple і Samsung надати інформацію про патенти. Комісія дійсно направила компаніям Apple і Samsung запити з проханням надати інформацію, що відноситься до використання основних патентів в секторі мобільної телефонії. Такі запити про надання інформації є стандартною процедурою при проведенні розслідування, що зачіпає антимонопольне право, і дозволяють Комісії встановити відповідні факти, що стосуються розслідування.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Європейська Комісія розпочала розслідування відносно патентних позовів Samsung проти Apple"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette