• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

EMC створить в Сколково власний дослідницький центр

У середу фонд Сколково і провідний світовий постачальник технологій і готових рішень для IT-сегменту корпорація ЕМС підписали угоду про співпрацю. Це перша в поточному році угода, укладена з новими стратегічними партнерами. Свої підписи під документом від імені сторін поставили ДжоельШварц, старший віце-президент ЕМС, і Віктор Вексельберг, голова фонду Сколково. В угоді обумовлені питання створення в рамках Сколково наукового центру ЕМС. Як заявив Віктор Вексельберг, без EMC команда ключових партнерів фонду була б не повною.

Втім, корпорація працює на російському IT-ринку досить давно. В минулому році ЕМС добилася рекордних фінансових результатів. Президент фонду Сколково повідомив, що сторони досягли домовленості щодо напрямів роботи науково-дослідного центру. Він буде працювати в секторах обопільних інтересів сторін. Мається на увазі робота в сегменті біоінформатики і «розумних мереж». Найближчим часом в Сколково почне роботу центр компетенцій по біоінформатиці, в який і увійде науковий центр ЕМС.

Нагадаємо, що інноваційний центр Сколково позиціонується владою, як найбільший в країні полігон для розробників і випробувачів нових технологій. Повідомляється, що в рамках проекту вченим нададуть спеціальні умови для розробки нових технологій в ядерній, космічній, біомедичній та енергетичній сферах.


Чтобы быть уверенным в том, что ваш ребенок правильно и красиво одет, нужно почаще посещать сайт “детская одежда интернет-магазин“. Тут можно проследить тенденцию детской моды и купить много полезных вещей для своего чада.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "EMC створить в Сколково власний дослідницький центр"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette