• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Електронна книга з листуванням Стіва Джобса продається на Amazon.com за $ 4,99

Збірник, що включає більше 100 листів фанів Стіва Джобса і його відповіді продає інтернет-магазин Amazon. У книзі можна знайти масу корисних порад від ідеолога Apple, написаних простою, доступною мовою. Ми вкотре відчули, що живемо за часів високих технологій та цифрового простору, коли 22 листопада Інтернет-магазин Amazon розпочав продаж електронної книги: “Листи Стіву: вхідна пошта Стіва Джобса” («Letters to Steve: Inside the Email Inbox of Apple’s Steve Jobs»).

Це збірка імейлів (а не звичних паперових листів) Стіва прямо з його особистого електронного ящика. Збірник склав журналіст CNN Марк Міліан, пише Катерина Ухлінова на buro247.ru. Книга включає в себе більше сотні листів від шанувальників Стіва і Apple. Марк Міліан провів ціле “розслідування”, читаючи вхідні листи на електронну пошту Джобса, розшифровуючи листування і намагаючись виділити головні теми, з якими користувачі продукції Apple зверталися до співзасновник компанії Джобсу.

Багато інших електронних книг ви можете знайти на сайті http://klubknig.ru Ви можете взнати багато чого цікавого не лише від Стіва Джобса, а й почитати багато розумних думок від відомих письменників.

Вердикт Марка такий: найчастіше користувачі айфонів, макбуком і айподов просили замінити поламане або несправний пристрій на нове або намагалися вивідати бодай якусь інформацію про майбутні продукти Apple. У короткому вступі до 67-сторінкової електронній книзі Марк написав, що Стів, незважаючи на свою популярність, був дуже відкритим у спілкуванні і завжди відповідав на електронні листи.

Причому нерідко дав незвичайні поради: приміром, якщо Стіву скаржилися, що пристрій не ловить мережу, він рекомендував взяти телефон в іншу руку. Книга тим і корисна – в ній можна знайти купу корисних порад від ідеолога Apple, написаних простою, доступною мовою. І, до речі, задешево – книгу вже зараз можна скачати за 4,99 долара на сайті Amazon.com.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Електронна книга з листуванням Стіва Джобса продається на Amazon.com за $ 4,99"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette