• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Експерименти з блоками РМЯ

Выбираем поздравления с днем рождения для своих близких и родных.

Eksperiment

Я вже писав про те, як збільшити прибутки з РМЯ, лише міняючи кольори оголошень. Мій експеримент показав, що найбільш клікабельні оголошення  -це ті, що мають яскравий червоний колір. У порівнянні із зеленими, що були в колір посилань на сайті, вони показали ctr у три рази вищий. Звісно і ціна кліку впала, але прибуток вищий.

Наступного дня я вирішив протестувати фон для оголошень. Обрав 4 варіанти: Білий фон, Рожевий, Фіолетовий та Прозорий. Далі результати:

Biliy Fioletoviy Prozoriy Siriy

Дивитись тут також потрібно саме на ctr. Звісно я не дотягнув до 50 кліків по кожному зрізу, але махав я такі експерименти.  Одразу ж видно, що та як. Як я і думав – найкращий результат дають оголошення на прозорому фоні.

Інші фони вирішив не тестувати. Тепер для отримання максимального прибутку залишилось визначитись із кількістю оголошень в блоці. Сьогодні вже зробив 4 зрізи, де ротуються оголошення 1-м, 2-ма, трьома та чотирма оголошеннями в блоці. Поки статистика не повна, тому зачекаю кілька днів. Там вже потрібно дивитись на прибуток, а не на ctr.

Хоч РМЯ і загадковий, але надіюсь отримати максимум прибутку від нього та відточити практику підбору оптимального виду рекламних оголошень, щоб згодом використовувати ці навички на інших сайтах, можливо навіть не своїх за % прибутку =0)

Після того, як протестую кількість оголошень, спробую ще один скрипт, щоб виводити оголошення біля підзаголовків у статті та після картинок. Кажуть прибуток в рази більший.

А ви проводите експерименти з розміщенням реклами?


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Експерименти з блоками РМЯ"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette