• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Дивну реакцію на бездротові мережі виявили американські вчені. Wi-Fi може викликати головний біль і навіть сліпоту.

Лікарі в США зареєстрували нове захворювання – алергію на Wi-Fi і інші бездротові мережі, повідомляє портал Медпульс. Поряд з традиційними збудниками, такими як домашні тварини, цитрусові або квіти, Wi-Fi також викликає у все більшої кількості американців головний біль, простуду і навіть часткову сліпоту. Не дочекавшись допомоги фахівців, пацієнти вирішили діяти самостійно. І вже переселилися в місто Грін Бенк, де будь-які бездротові мережі заборонені.

Вже багато людей приходять в сказ, коли не можуть в будь-якому готелі або кафе підключитися до мережі Wi-Fi і вийти в Інтернет. Проте знаходяться й ті, що знаходять у високих технологіях тільки негативний фактор. Все більше і більше людей звертаються до клінік США, стверджуючи що довге перебування в зоні дії бездротових Інтернет-мереж Wi-Fi згубно позначається на їх здоров’ї. Випромінювання, на їхню думку, призводить до мігрені, застуді, болів у суглобах і часткової сліпоти.

Поки лікарі безпорадно розводили руками, заповзятливі Wi-Fi-заражені знайшли єдиний в США населений пункт, в якому заборонені будь-які бездротові мережі для передачі інформації. Справа в тому, що недалеко від містечка розташовується найбільший у світі космічний радіотелескоп. Для коректної роботи його обладнання вкрай небажані будь-які сторонні перешкоди.

На даний момент в Грін Бенк переселилося вже 143 «заражених». Вони відзначили, що їм уже стало набагато краще, припинилися, наприклад, головні болі. Варто відзначити, що незабаром після «епідемії» в США, скарги на Wi-Fi стали у великій кількості надходити у Великобританії та інших європейських країнах.

Насправді, проблемою можливої шкоди здоров’ю від мереж Wi-Fi учені до цих пір займалися не дуже завзято. Зазвичай пристрасті розгораються навколо мобільного зв’язку та телефонів, а от порівняно нова технологія Wi-Fi залишалася в тіні. У США, проте, вже відомі приклади судів через Wi-Fi в школах і університетах. На думку багатьох американських батьків, бездротові мережі особливо сильної шкоди завдають дітям і підліткам, створюючи руйнівний вплив на зростаючий організм.

Їх побоювання небезпідставні. Wi-Fi діє на тій же частоті, що наприклад і мікрохвильова піч. Якщо харчові продукти на цій частоті можна зробити гарячими за кілька хвилин, то логічно буде припустити, що і для людини така частота зовсім не так нешкідлива, як здається.

У зв’язку зі зростаючою популярністю Wi-Fi змінюється, відповідно, ситуація з науковими дослідженнями. За останній час було опубліковано чимало робіт, деякі експерти навіть називають цифру в кілька тисяч. Всі вони доводять той факт, що Wi-Fi все-таки негативно впливає на здоров’я ссавців, зокрема, на здоров’я людини.

Мігрені, застуда або болі в суглобах найшкідливіше з того, що можна зустріти в доповідях. Найчастіше, в числі викликаних Wi-Fi хвороб, фігурують рак, серцева недостатність, хвороба Альцгеймера, недоумство і погіршення пам’яті.

Тим часом, в таких країнах як США, Великобританія чи Німеччина все частіше відмовляються від Wi-Fi в школах, лікарнях і університетах. Причина відмови завжди одна: шкода здоров’ю людей. І хоча офіційного вердикту від будь-якої могутньої світової організації, як це було з визнанням шкоди від мобільних телефонів ВОЗ, у випадку з Wi-Fi ще не було, ми вже повинні мати на увазі, що сучасні технології не завжди мають тільки корисний вплив на життя людей.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Дивну реакцію на бездротові мережі виявили американські вчені. Wi-Fi може викликати головний біль і навіть сліпоту."

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette