• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Додатковий заробіток в інтернеті

Dodatkoviy zarobitok

Я вже неодноразово писав про заробіток в інтернеті – можете почитати статті по темі тут тут і тут. На цей раз вирішив поговорити про додатковий заробіток в мережі, адже бачу, що багато серферів шукають саме такий вид роботи в інтернеті.

Я чудово розумію, що кидати роботу в оффлайні та з головою поринати в заробітки в інтернеті це безглуздо, особливо, якщо не має ні крихти досвіду. Тому спочатку варто займатись підробітками в мережі і лише згодом, набравшись досвіду та оцінивши свої можливості, виходити на повноцінний робочий графік.

Що я вважаю додатковим заробітком в інтернеті:

  • – Написання текстів на замовлення;
  • – Постинг на блоги та форуми;
  • – Кодинг;
  • – Графіка, дизайн;
  • – Платні повідомлення та коментарі;
  • – Адміністування форумів та груп у соціалках;
  • – Продаж чогось через мережу;
  • – Інше.

Давайте детально розберемо усі види додаткового заробітку в мережі:

Писати тексти на замовлення можна у вільний час. Написанням може зайнятись кожен, хто в школі вивчав російську та українські мови на 4 та 5. Замовників простіше всього знайти на профільних форумах про заробіток, або створити профілі на біржах контенту.

Авторитетні форуми: http://forum.searchengines.ru/, http://www.maultalk.com/.

Найпопулярніші біржі контенту: http://advego.ru/, http://contentmonster.ru/, http://www.etxt.ru/…

Є багато бірж та форумів, де можна знайти такий вид додаткового заробітку в інтернеті, краще просто “погуглити”, задавши запити типу “продати статтю”.

Та ж сама схема стосується постингу в блоги та форуми – багато завдань можна знайти в відповідних розділах вищенаведених форумів.

Якщо ви маєте навички кодування, чи гарно малюєте в фотошопі чи інших графічних редакторах, то для отримання додаткового заробітку вам пряма дорога на фрі-ланс сайти. Наприклад https://www.free-lance.ru/

Існує при-достатньо форумів, що платять за повідомлення. Зазвичай ціна варіюється від 1-го до 5-ти центів. Але при наполегливій та постійній роботі, можна непогано заробити, сидячи у вечері не за переглядом серіалу, а пишучи коментарі та пости на форумах.

Для активних користувачів соціальних мереж є доволі простий спосіб додаткового заробітку: Шукаєте групи та пабліки, що продають рекламу, або просто активно розвиваються, зв’язуєтесь з власниками та пропонуєте свою персону, в якості адміністратора. Спочатку можете працювати безкоштовно, та згодом просіть оплату праці. Зазвичай це модерування постів та коментарів та додавання новин чи статей, або ж обмін з іншими пабліками чи реклама в них.

Ну і звісно, окрім надання послуг ви можете продавати щось з-за допомогою інтернету. Наприклад купувати на ebay чи китайських торговельних площинах різноманітний товар (аксесуари до айфонів, айпедів), де є безкоштовна доставка, та продавати тут з націнкою.

Якщо задатись метою, то просто можна знайти і інші способи додаткового заробітку в мережі: кіберсквортінг (купівля-продаж сайтів), створення ГС та сателітів, арбітраж трафіку, створення сайтів на продаж та інше.

Удачі!

— – —

Рано чи пізно будь-якому автолюбителю потрібно задуматись про покупку масла, шин та іншого авто обладнання. Багато для кого автозапчастини з часом стають доволі вагомими витратами. Тому варто пошукати магазин, де запчастини будуть коштувати мінімум грошей.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Додатковий заробіток в інтернеті"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette