• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

До кінця цього року SSD чекає чергове здешевлення

За даними науково-дослідної групи DRAMeXchange, яка є частиною аналітичного агентства TrendForce, на поточний момент вартість мікросхем флеш-пам’яті NAND впала на 5-8% нижче прогнозованого раніше рівня. Попит на пристрої зберігання високої щільності залишався слабким, також знизився рівень продажів смартфонів, планшетів, USB-накопичувачів і карт пам’яті. Низькі продажу стали причиною переповненості складів, що теж відбилося на вартості пам’яті.

Дефіцит жорстких дисків, викликаний сильним повінню в Таїланді, тимчасово підвищить інтерес до твердотілим накопичувачам, але різниця у вартості між SSD і HDD залишиться достатньо високою. На тлі браку традиційних жорстких дисків основні поставки твердотільних накопичувачів будуть припадати на корпоративний ринок, таким чином, наслідки стихійного лиха в Таїланді нададуть щодо обмежений вплив на поширення SSD. Якщо дефіцит HDD продовжиться і в першому кварталі 2012 року, основні виробники персональних комп’ютерів можуть збільшити асортимент моделей, спочатку укомплектованих твердотілим сховищем.

Тим не менш, аналітики DRAMeXchange прогнозують, що ступінь поширеності SSD буде залежати від рівня споживчого визнання. Через це, а також через те, що SSD поки не можуть повною мірою замінити жорсткі диски, а основні виробники пам’яті продовжують нарощувати випуск мікросхем по техпроцесу 20-нм класу, до кінця цього року нас чекає чергова хвиля зниження цін на твердотільні накопичувачі.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "До кінця цього року SSD чекає чергове здешевлення"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette