• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Dell відмовляється від Android на користь Windows 8

Чтобы пополнить силы после тяжелого рабочего сезона, вам стоит поехать в Крым. Долгий и приятный отдых в Ялте поможет вам расслабится и набраться новых сил!

Один з найбільших світових виробників споживчої електроніки, американська компанія Dell заявила про своє розчарування в платформі Google Android. Про це заявив глава корпорації Майкл Делл. Під час свого виступу на традиційній конференції Dell World Делл зазначив, що його компанія бере курс на партнерство з Microsoft в рамках використання нової платформи Windows 8. Основна причина такої різкої зміни курсу – невідповідність Google Android очікуванням. Втім, ця заява прозвучала досить логічно і виправдано, з огляду на провал планшетного проекту Streak, а також смартфонів Venue і Aero.

Треба сказати, що компанія Dell підходить до оцінки успішності нестандартно. Визначаючи рентабельність, аналітики корпорації оцінюють не корпоративні продажі, а частку компанії у світовому сегменті споживчої електроніки. У компанії стверджують, що на частку Dell припадає близько 250 млрд. доларів, тоді як обсяг глобального ринку становить 3 трлн. доларів США.

Майкл Делл також заявив, що його компанія продовжить роботу в секторі персональних комп’ютерів і спростував чутки про концентрацію розробок і виробництва в секторі мобільних рішень. Нагадаємо, що у випадку з планшетами компанія просто не встигала тестувати готові продукти зі свіжою складанням Android, оскільки серйозні оновлення платформи виходили занадто часто. На думку інженерів Dell, з Windows 8 виникнення таких проблем неможливо. Перехід на нову платформу запланований на наступний рік.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Dell відмовляється від Android на користь Windows 8"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette