• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Де можна купити коментарі?

QComment

Я не одноразово наголошував на те, що живий блог лише тоді, коли він отримує фідбек. Тобто записи лайкають, ними шаряться, а також коментують, залишаючи подяки та просто свої думи з приводу викладеної інформації.

Часто буває так, що лише створивши новий блог, людина чекає якоїсь реакції від читачів – але ні читачів не коментарів немає, а оживити ситуацію конче необхідно. Хочеться отримати коментарі стосовно своєї писанини. Але якось негарно просити усіх знайомих та друзів залишити свої думки. Є простий вихід – купити коментарі:

Дешево та сердито, але ефективно – ось як пропонують нам просувати свої сторінки у QComment.ru. Я вже не раз чув про цю біржу коментарів і ось вирішив таки спробувати її у дії.

Чому я вирішив замовити коментарі саме тут:

– По-перше можна вибрати категорії коментарів: Блог, Форум, Інтернет-магазин і т.д.

– По-друге ціна коментаря: 4-6 рублів за 150-300 символів по темі посту.

– По-третє інтерфейс. Все зрозуміло та зручно: Створив кампанію, вибрав тематику, вказав сторінку та свої вимоги і вуаля – за кілька годин купа бажаючих.

– По-четверте премодерація: Коментарі не будуть опубліковані на вказаній сторінці, поки ви їх особисто не перевірите та не дасте добро. Адже ви хочете бачити лише унікальні та адекватні коментарі.

– По-п’яте можна обирати характер коментаря – позитивний, негативний, відклик або нейтральний.

– По-шосте є можливість відсортувати свою команду коментаторів (щось на кшталт вайт-листа), а також задати мінімальний ранг коментатора.

– По-сьоме у QComment.ru є партнерська програма =)

+ Ще купа фішечок – перевіряйте самі.

Яке завдання я дав коментаторам і який результат отримав:

Вирішив, що найкращим способом побачити роботу коментаторів, буде замовлення кількох десятків коментарів на цю сторінку. Ось скрін завдання:

Qcom

Куплені коментарі ви побачите до цього посту. А на сам кінець відео про біржу коментарів QComment:

Реєстрація


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

На написании комментариев на начальном этапе можно иметь небольшой заработок, приблизительно 30-40 руб в день (мало заданий), как будет дальше, не знаю. Долго сидеть за этим занятием смысла не вижу, имеется достаточно бирж для заработка, например биржи копирайтинга.

Реально заробити, скажемо так, не дуже велику суму реальных грошей на коментуваннi можна. Особисто я без великого напрягу заробляю на телефон i мобiльный iнтернет. При тому, що я выбираю тiльки тi завдання, якi менi подобаються i працюю не кожен день, оскiльки маю iншi способи заробiтку. Пишу в основному росiйською мовою, та коли б було бiльше заказiв украïнскою, то з великим задоволенням писав би украïнською.

Все залежить від того, яка у вас репутація на сайті з коментуванням, від цього залежить кількість завдань і відповідно оплата. Щодо україномовних завдань, то їх обмаль.

Звичайно можно, але требя дiйсно вмiти якiсно давати вiдповiдi та коментарi. Чим бiльше ваш досвiд, тим бiльше грошей ви заробите. Я, наприклад, заробляю достатньо.

На коментуванні заробити можна, але на справжню зарплатню ця сума не потягне. В середньому я заробляю 200-300 гривень у місяць, витрачаючи при цьому 4-5 годин на день. Україномовних завдань дуже мало. Хотілося б побільше.

Я зараз знаходжусь у декретній відпустці. Вирішила спробувати заробити гроші написанням коментарів. Подобається, що можна самій обирати завдання, витрачаю близько 2 год на день, але кошти заробляю невеликі, жаль, що зараз і їх неможливо вивести.

я пробував QComment , але мені не сподобалось, коментаторів мало, багато коментарів неякісні, тай дорого.

я купую тут http://www.seosprint.net/?ref=2039604
коментарі по темі посту, ціна 1.5р за 300-400 символів, 80-90% якісні тематичні коментарі. Головне все чітко в заданні описати

Лично мне на комментировании удалось заработать на отдых в Крыму. Конечно, я не получила эти деньги за один день – пришлось поработать почти полгода, написав, при этом, почти 3 тысячи комментариев, но все же в результате мне хватило денег, что бы оплатить отдых.

На цьому сайті я менше місяця і за цей час в мене виходить перераховувати гроші кожен тиждеть той мінімум, який вказано в умовах перерахунку. Це не великі гроші, але не завжди такі гроші можна знайти в кишені, наприклад, щоб поповнити телефон. Я не багато часу витрачаю, сидячи на сайті, але можу сказати, що краще потратити саме так час, ніж тупо сидіть в інтернеті на звичайних сайтах.

можливо, але не багато

А я так і не можу зрозуміти – наявність та кількість коментарів якось впливають на ставлення пошуковиків до сайту? Чи це виключно для того, щоб сайт мав ознаки СДЛьності?

Та… Немало їх тепер.

А как коментарии влеяют на продвижения сайта?

Залишити коментар, або два до запису "Де можна купити коментарі?"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette