• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Crucial пропонує твердотільні накопичувачі в тонкому корпусі

Телефоны не долговечны. Даже самые дорогие мобильные телефоны ломаються. Рано или поздно вам понадобится ремонт айфонов. Лучше заплатить за качественные ремонт, чем за новый айфон.

Інформаційні ресурси вже почали занурюватися в передноворічну дрімоту – точніше кажучи, вивільнені від роботи час їх співробітники використовують для підготовки до свят. Лише AMD не дає публіці розслабитися, переносячи на кінець грудня як анонс новітніх графічних рішень, так і дебют процесорів Llano з вільним множником. Новини поповнюються звістками про відповідні продуктах, а в тестових лабораторіях кипить робота.

Якщо ж обговорення цих питань не входить до кола ваших інтересів, то відкриття наших японських колег можна визнати гідним інформаційним приводом. У місцевій роздробі були виявлені твердотільні накопичувачі Crucial M4 із зменшеною товщиною корпуса. Якщо раніше вона була рівна 9,5 мм, то тепер зменшена до 7 мм.

Розпізнати “схудлі” модифікації цих популярних накопичувачів можна по цифрі “1” наприкінці маркування. Легко здогадатися, що призначені більш тонкі накопичувачі для використання в ноутбуках, які останнім часом ретельно стежать за фігурою, якщо так можна виразитися. Вартість “тонкої” версії накопичувача об’ємом 64 Гб в японській роздробі дорівнює $ 121, виріб пропонується і західними інтернет-магазинами.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Crucial пропонує твердотільні накопичувачі в тонкому корпусі"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette