• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Corsair починає продаж накопичувачів Force GT обсягом 180 і 240 Гб

Компанія Corsair цього тижня оголосила про доступність для замовлень двох нових моделей твердотільних накопичувачів серії Force GT, які можуть похвалитися підтримкою інтерфейсу SATA-600 і високими швидкостями передачі інформації: до 555 Мбайт/с на операціях послідовного читання, і до 525 Мбайт / с на операціях послідовного запису. Швидкість запису довільних блоків даних об’ємом 4 Кб досягає 85 000 операцій введення-виведення в секунду.

Накопичувачі даної серії побудовані з використанням контролера SandForce SF-2280. Накопичувачі зберігають зворотну сумісність з інтерфейсом SATA-300, для установки в 3.5 “відсік системного блоку в комплекті поставки передбачений спеціальний перехідник. Обсяг нових моделей в серії Force GT дорівнює 180 і 240 Гб, відповідно. В Америці вони пропонуються за ціною $ 379 і $ 489 відповідно.

— – —

Якщо ви шукаєте товари для дітей, то для вас відкритий інтернет магазин motik.com.ua Там ви зможете придбати багато товарів для дітей. Тепер не потрібно ходити в дитячий світ, можна відкрити сторінку у інтернеті і купити усе необхідне для дитини. Діти – це наше майбутнє і варто все найкраще віддавати їм.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Corsair починає продаж накопичувачів Force GT обсягом 180 і 240 Гб"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette