• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Чек від Google AdSense та Приват Банк

А знаете ли вы, что интернет реклама намного эффективней рекламы на тв и радио?

Привіт усім. Сьогодні хочу розказати невеличку історію про те, як отримав чек та від рекламної сітки Google AdSense та вирішив його конвертувати в готівку.

Я вперше отримав чек по пошті і вже був ладний отримати готівку в той самий день у банку, або хоча б через кілька днів. (Американські фільми залиши хороший відбиток у моєму світосприйнятті) Та строк конвертації виявився дещо довшим.

І так, на вулиці четвер, 16 червня. Чек був висланий 26-го травня. Отже в Україну, та й власне до моєї поштової скрині він долетів за три тижні. За моїми скромними підрахунками, я планував отримати по ньому готівку максимум за кілька тижнів. Та завітавши у відділення банку я трішки помарнів.

У твіттері мені радили зробити двосторонній скан чеку, та через систему Приват24 конвертувати кошти у готівку. Та я люблю більш тісний контакт із банківськими працівниками. Тому знайшовши кілька вільних хвилин прийшов у відділення Приват Банку, що знаходиться поруч з моєю “роботою”.

Вийшло так, що першим цей чек побачив “адміністратор” відділення. Ви б бачили його здивоване обличчя, та чули б як він прочитав слова Google AdSense =) Це було для мене шоком. Він сказав, що вперше бачить такий чек і не впевнений у тому чи взагалі Приват Банк відшкодовує такі чеки.

Та я запевнив його, що 100% знаю про послугу банку, в якому він працює, щодо відшкодування таких чеків. Також нагадав, що не хочу заморочуватись із системою Приват24, бо вона час від часу дає збій.

Тоді він направив мене до дівчини консультанта, яка також з широко відкритими очима розглядала цей чек. Сума там усього на всього 109 долларів США, але сам чек симпатичний і іменний, як зауважила співробітниця банку. Після кількох дзвінків мені все таки дали зрозуміти, що чек приймуть, та чекати доведеться довго.

Я залишив чек від Google на робочому столі дівчини та попросив підготувати усі папери на відкриття потрібних карт та моєї згоди на зачислення коштів на новий рахунок. А сам на пів годинки відійшов.

При поверненні мені повідомили, що відкривають мені безкоштовну валютну депозитну картку та зарахують на неї кошти з чеку, при цьому знімається 3% від суми. Мене це порадувало та строк зарахування коштів виявився величезним – до 2-х місяців.

Тобто чек прийшов за 21 день, а кошти на карту відшкодовують за 60 днів – це жах! Тепер залишилось тільки чекати. Але й такий варіант я можу прийняти.

А як ви конвертуєте чеки від Гугл у готівку?

На десерт відео-мультфільм про гроші та WebMoney:

— – —

У кожної солідно фірми є логотип. Вам варто задуматись над його створенням для просування свого бізнесу


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Чеки Гугла здаю у Gold-клубах Приватбанку (в іших відділеннях Львова такі не приймають). Десь рік тому відшкодування по чеку приходило до 3-х тижнів часу, а тепер два місяці – це мінімум, буває і 3 місяці доводиться чекати

Після того, як один чек мені виплачувався в Приваті рівно 11 місяців, плавно перейшов на обслуговування в інший банк.
А виплатився завдяки великій настирливості, терпінню і тому, що працював на той момент в цьому банку. А так, впевнений, ще до цього часу б шукали його в своїх архівах.
Чек був невеликий, здається, 110 доларів.

Якщо не таємниця, поділіться будь-ласка інфою що це за інший банк. Бо мене приват теж вже задовбав з його трьома місяцями на виплату відшкодування

Приймають у всіх відділеннях, де є ГолдКлуби. Особисто здавав на Чорновола. Один раз здавав на Гуцульській.

Ні-ні, 3 місяці – це стандарт. Точніше, раніше буо 40 днів, тепер дещо довше. В процесі дамішані кілька-установ: банк-емітент, банк-кореспондент, банк, який приймає чек. Тому поки чек пройде цб всю процедуру, пройде немало часу.
Здавав в Авалі.

Здається запис та всі коментарі до неї відновив… Не зрозуміло чому пропадав.

Користуйтесь Авалем. Там не такі дуби сидять. Вже не раз конвертував там американські банківські картки, без проблем за три тижня.

Це залежить не від банку, а він відділення і працівника. Дуби є всюди. Smile

А якщо є бажання вивести відразу на WMZ, це якось можливо???

Але чомусь процедура все таки в Україні довша. Знайомий в сусідів поляків очікує максимум 14-ть днів. Десь таки є дубиSmile

Найшвидше через Приват24 (3 дні після отримання чека гроші капають на картку)

Коли я здавав у відділенні Приватбанку, то чекав 3 місяці.

Але ж картка гривнева, а чек доларовий.
Чи потрібно завести валютну картку?

Заводиться валютна картка “Миттєва”. В мене єврова. Виготовлення картки миттєве і коштувало мені біля 5-ти євро.

Гроші на картці в євро, а знімати можна і гривнями і євро і долларами.

П.С. Впізнаю картинку, яку сам малював Smile

Не знав, картинку знайшов у гуглі.

5 євро – це в принципі не багато, особливо якщо виводити не по 100 доларів. Та я все ще заробляю копійки на Адсенсі.

Можна вивести швидко. Питання інше. Скільки це буде Вам коштувати?

у приват24 коштує 3 євро + 3% на єврових чеках.

Дорого.
Якщо здаєш 100 євро, то виходить 6% комісії. Якщо сума менша, то ще більше.

Через Приват24, ежемесячно обналичиваю, всё вроде нормально. Неделя на доставку чека в Днепр почтой и 2-3 дня на обналичку

Дякую. Тепер точно буду конвертувати у готівку тільки через Приват24.

Якщо гроші “не грять”, я б не радив. Навіщо переплачувати?

А Авалі десь до місяця займало, поки отримував готівку по іменному чеку (не Google, але це й не має значення)

Колись цікавився цією темою. Найвигідніше виводити (було ще три місяці тому) через Приват24. Якщо в тебе чек в баксах, то коштуватиме тобі це 3% (якщо сума до 1000 у.о.). Підписуєш чек, скануєш, скани заливаєш в приват24, оригінали відправляєш за адресою, яка вказана в приваті. Нарахування отримаєш за тиждень (приблизно – час, поки дійде лист + днів два для зарахування коштів). Якщо карточка гривнева – зарахуються гривні за адекватним курсом банку (купівля). Не відкривай карточку миттєва – за зняття налу в банкоматі віднедавна – 2%. Якщо оформиш іменну – 1%. Якщо працювати з Приватом, то тільки через приват24 (аналогів з таким функціоналом немає в жодного з банків), але за це доводиться відсотки за зняття готівки + фіксовані плати за операції, ще, кажуть, персонал тупий, але я з ними рідко спілкуюся.

ТС, жаль, что в твоих постах не отображается дата – настрой блогSmile Потому, что непонятно в каком году ты пишешь такие ужасы. Чеки от Гугла получаю лет 5. Раньше было долго: 3 недели шел по почте, неделя уходила на отправку в головной офис в Днепре, конвертация и зачисление тянулось еще недели 3. С 2011 (не уверен, может и раньше) года система Приват24 позволяет загрузить скан чека. Потом отправляешь по почте в гл.офис Привата в Днепре и где-то через 7-10 дней зачисляют на твою валютную карту. вроде бы все. Успехов в работе и побольше нулей на чеке от Гугла.

Так, з датами проблема, але її можна побачити в коментарях.

Це було рік назад. Зараз роблю як і всі цивілізовані люди через Приват24. Скан та лист до Дніпра в головний офіс. Реально часу до тижня.

Ну, если праздников не будетSmile

Похоже, что летнее раздолбайство добралось и до Швеции, мне оттуда приходили конверты с Гуглочеками. Чека до сих пор нет, хотя должен был прийти как минимум неделю назад, а то и 2. Буду писать в ГуглоАдсенс писульку, чтобы объединили предыдущий чек с текущим.

Фак. Я думав це тільки у мене така затримка. Доведеться і мені писулька складати.
Вже 2 тижні немає чеку – кожен день у скриньку як дебіл заглядаю.

Ну хоть это радует – значит шведы тоже отдыхают, а то я думал может из соседей кто скомуниздил конверт с иностранными буквами.

Саня, я чек от Гугла получил 2 дня назад. Похоже, что блог твой записал мне в спаммеры, Коменты, писанный 2 дня назад не отображается.

ХЗ – здається всі коментарі є.
А до мене чек так і не дотопав. Доведеться міри приймати.

Сань, мне только сегодня пришла смска, что мне на карту Привата зачилислили Гуглочековскую сумму. Люди, я получил, наконец-то, деньги за май по Адсенсу.

Кажется у шведов уже заканчивается летнее раздолбайство. Вчерася зачислили адсенсовские деньги за май на карту Привата, а сегодня припозл чек из Швеции с адсенсом за июнь. Ура, скоро Новый год

С наступившим всех. В новом году Приватабанк будет теперь обналичивать чеки адсенса за 3 недели. Ужас.

Залишити коментар, або два до запису "Чек від Google AdSense та Приват Банк"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette