• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Частота написання постів

Привіт усім. Хто слідкує за оновленнями на моєму блозі, той напевне помітив, що я вирішив на один тиждень збільшити частоту публікацій до 1-го посту на день. Це був такий собі міні експеримент, результатами якого я вирішив поділитись сьогодні.

Правда особливих результатів за такий короткий термін насправді немає – є лишень невеличкі зрушення, які я не міг не помітити.

Перше, що кидається в очі – це збільшення кількості хостів та хітів. В першу чергу хітів.

Я планував за цей тиждень повернути відвідуваність до планки у 80-90 хостів, та мабуть писав пости не дуже актуальні та корисні. Судити вам. Та менше з тим. На графіку ви бачите, як стрімко зростає відвідуваність після написання першого посту у цьому маленькому недільному марафоні. Далі вона падає, та інтерес до блогу залишається. Видно перспективу подальшого збільшення відвідувачів. Дивлячись на цей графік, хочеться утримати таку частоту написання постів.

Що мені не сподобалось так це кількість коментарів. Я вже почав звикати, що кожен мій допис набирає як мінімум з десяток коментарів. Та після писанини щодня, пости не те що не набирали десять коментарів, а іноді навіть взагалі залишались не поміченими, або не достойними коментарів. Провести конкурс чи що?

Як ви вважаєте, чому так мало читачів залишають коментарі? Можливо прийшов час поставити якусь систему коментування: з того самого Вконтакті чи Діскус? Я ще вагаюсь.

Добратися до дизайну блогу на цьому тижні мені так і не судилось. Але тепер я точно знаю, що я хочу змінити та доповнити. Коли кожен день дивишся на свій блог, то розумієш чого йому не вистачає, або чого на ньому забагато.

На жаль я не поставив цілей у Google Analystics, але можу сказати, що кількість кліків по рекламі не збільшилась, а навпаки впала майже до нуля. Планую забрати більшість реклами для постійних відвідувачів. Хотів зробити це давно, але руки не доходять. Додам це до своєї тудушки.

Крім того виявлений “швидкобот” на сторінках мого блогу, після того, як я почав писати щодня. Через це збільшилась швидкість попадання сторінок у індекс та швидкість заробітку у ГГЛ. Правда останнім часом цей блог став більше моїм хобі, ніж інструментом для заробітку у інтернеті. Тепер моєю головною цілю стали створення та розвиток кількох СДЛ та адалт блогів, що будуть забезпечувати мені солідний пасивний прибуток.

Не хочу багато писати, скажу у висновку, що велика частота написання постів позитивно впливає на кількість відвідувачів та на швидкість індексації сторінок. Тижня експерименту дуже мало, аби виявити реальний потенціал  щоденного оновлення блогу, тому планую до кінця місяця писати по одному посту. Можливо доведеться зменшити кількість знаків у пості, та я буду старатись писати цікаво та оригінально.

До кінця місяця обов’язково проведу конкурс на ретвіти та коментування з грошовими призами. Хто хоче допомогти у спонсорстві та отримати долю свого трафіку, може залишати свої пропозиції у коментарях.

Вам хорошого початку робочого тижня. А на десерт забавне відео з оглядом забавного відео від Стаса Давидова:


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Поставиш діскус – особисто я коментувати не буду взагалі. Може навіть і не хаходитиму: він у мене глючить стрпшно, вже багато блогів відвідувати перестав через це хороших. Давай краще конкурс Smile

Буде скоро конкурс 100%

Може б і я якось спонсором став, та це якщо конкурс цікавий і в хорошій компанії. Одним словом, якщо не вистачатиме одного спонсора – напиши мені Smile

Буду мати на увазі. Та конкурс планував робити лише для збільшення коментарів на своєму блозі. Можливо щось інше придумаєм.

Ну завжди ж можна організувати 2 конкурси Big Smile

Може трохи не по темі, але хотів запитати чи ти сам розробляєш дизайн сайту, чи замовляєш у дизайнера?
До речі, на якій CMS працює сайт?

Ні, на жаль дизайнер з мене ніякий. Дизайн шаблонний. Цей блог працює на WordPress.

Реальний потенціал щоденного блогу дуже високий, я вже ставив подібний експеримент і результати він показав дуже хороші. Особливо різко відреагував Гугл, вдалось навіть вивести в топ 5 гугла декілька ВЧ без додаткових грошових вкладень.

Але такого роду блог це вже не хобі, а серйозна та щоденна робота. Над цим потрібно працювати і працювати.

Так. Я в цьому переконався. Важко, але можливо. Такий темп мені подобається, та щоб тримати його постійно потрібні мотивуючі фактори та хоча б година вільного часу.

Мало коментарів – бо часто з’являються пости і народ не встигає їх читати. Не те що користувачі помалу читають, просто не всі заходять кожного дня Smile

Народ просить: Конкурс! Конкурс! Yes

Просто не всі пости цікаві для всіх людей, не кожному є що сказати по темі і т.д. Насправді факторів дуже багато, та загалом якщо при незмінній аудиторії кількість постів зростає, то очевидно, що коментарів кожен з них має зібрати дещо менше.

Одну тиждень ви витримали. За 14 і 15 числа публікацій від вас не було. А я з задоволенням читаю ваші статті. Шкода, що так швидко здали.

Ну на відсутність постів у ці дні є дуже і дуже поважна причина. Про це пізніше.

Дякую, що читаєте мої дописи. Радий, що вам подобається.

У вас не дуже цінні пости, але є думки, дуже дуже правильні змушують далі рухати мозок. Дякуємо що пишіть, я ваш постійний читач.

Только не систему комментирования от контактика.

Контактик это полное гавно!

Бачу більшість проти системи коментування від Вконтактє чи Діскус. Продовжуємо коментувати так як є. Чекаємо на конкурс.

Залишити коментар, або два до запису "Частота написання постів"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette