• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Частка браузера Chrome склала 10% ринку

Найшвидші темпи зростання популярності цього браузера спостерігалися у 2010 році.

Презентувавши свій браузер, компанія Google повідомляла, що ставить собі за мету через два роки досягти частки 10% на ринку браузерів. Як виявилося, щоб завоювати таку прихильність користувачів, їм знадобиться лише трохи більше року.

Вперше браузер був запущений у вересні 2009 року. Уже на початок 2010 року його частка становила 5%. А до кінця року вона зросла майже вдвічі, впритул наблизившись до 10%.

Перше місце на ринку браузерів із часткою 57% належить Internet Explorer. Браузер Firefox не користувався великою популярністю в минулому році, а в кінці року навіть втратив понад 1,5%.

За минулий рік частка Safari трохи збільшилася і тепер становить 6%.

На початку грудня компанією Google було представлено восьму версію браузера Chrome.

— – —

Якщо ви маєте блог на wordpress і хочете змінити свого хостинг провайдера, то віднесіться до його вибору вкрай серйозно. Дуже часто через проблеми із хостингом, сайт чи блог може втратити важливих відвідувачів. а від цього може зменшитись і прибуток його власника. Тому, якщо вам потрібне хостер із аптаймом у 100%, то кращим вибором стане хостинг від cishost.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Частка браузера Chrome склала 10% ринку"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette