• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

CeBIT прагне завоювати довіру користувачів

На сьогоднішній день, хмарні технології так і не досягли піку своєї популярності, саме про це говорили під час останньої виставки CeBIT, в Ганновері. Під час неї було розглянуто питання PR та питанням довіри. Кількість представників компаній IT з різних куточків світу сягнула більше ніж чотирьох тисяч.

Подібні виставки проводять щорічно, на них обговорюють всі теми, які стосуються IT-індустрії. Наприклад, пару років назад обговорювалися теми стосуються екології та енергозбереження. Зараз же найбільше актуальності набрали теми з проблем розвитку хмарних технологій, які забезпечують зберігання інформації в Інтернеті. Збережені дані доступні кожному користувачеві в будь-який час доби. Вчені вважають, що застосування хмарних технологій дозволить заощаджувати і оптимізувати пам’ять на вінчестерах PC, а також дасть більш жорсткий захист та збереження інформації.

Не звертаючи уваги на всі пріоритети, хмарні технології продовжують викликати в населення скептичне ставлення. Велика частина великих компаній, навпаки не хочуть довіряти свої особисті дані Інтернету. Тому, головна ставка зараз стоїть на отриманні довіри у як можна більшої аудиторії клієнтів.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "CeBIT прагне завоювати довіру користувачів"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette