• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Будую сайт про будівництво

Перед початком виборів потрібно купити вишиванку і проголосувати за своє майбутнє.

І так, відкину свої деякі принципи щодо публікацій на блозі та почну писати так, як мені іноді цього хочеться. Наразі хочу розказати про свою задумку, та про те, як я її буду реалізовувати:

Начитавшись різних блогерів-манімейкерів я зрозумів, що зробити блог під контекстну рекламу – це ще не все, потрібно створювати блог комерційної тематики, де ціна на клік у контексті буде доволі високою. Але в таких нішах важко конкурувати, про те все можливо, якщо дуже сильно цього захотіти.

Я задумався над створенням сайту про будівництво та ремонт. Точніше сайт буде зроблений під мікро-нішу, наприклад цегла та її різновиди, чи про ламінат, його класи та цінову політику… Щось в цьому плані. Поки з точною мікро-нішею я ще не визначився, але конкретну тематику обрав.

На блозі akhe.info я буду поетапно розказувати, що і за чим я роблю. Я думаю вам будуть цікаві результати саме монетизації такого сайту. Більшість читачів і так знають як створити та навіть як просунути у пошукових системах сайт чи блог, а от як вижати з нього максимум бабосиків, то вже зовсім інша тема.

Накидаю невеличкий план робіт. Згодом буду оновляти цей пост посиланнями на окремі сторінки, де вже буде описаний кожен крок від початку створення до повної монетизації проекту.

План робіт:

– Вибір мікро-ніші;

Підбір семантичного ядра;

– Відсіювання пустих запитів та виділення потрібних у категорії, для подальшого просування; Вилилось в пост “Пусті запити“.

Підбір доменного імені, вибір хостингу;

Встановлення шаблону та плагінів;

Підбір копірайтера та поступове наповнення сайту контентом;

Внутрішня перелінковка та юзабіліті;

Зовнішні посилання та соціальні медіа;

Результати від просування, аналіз відвідувачів та подальший розвиток сайту;

– Монетизація контекстом та прямими рекламодавцями;

– Висновки.

100% будуть поправки по плану, але думаю багато відхилень не буде. Звичайне створення, наповнення, просування та монетизація проекту. Надіюсь вам і мені буде цікаво.

 


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Звичайно цікаво, будемо чекати наступних постів)
Успіхів Wink

Дякую, уже приступив до вибору ніші та до написання.

Сайт буде створюватись під російськомовний трафік?

Ага, буду підкорювати Равшанів і Джумшутів =)

Вот это уже интересно. Буду следить Yes

Залишити коментар, або два до запису "Будую сайт про будівництво"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette