• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Британці додають до власних заповіті паролі від Facebook

Сьогоднішні мешканці Великої британії прагнуть залишити у спадщину як можна більше особистої власності, як нерухомої так і рухомої, за останьою тенденцією до цих пунктів заповіту приєднується і віртуальна власність.

За показами останніх досліджень соціологів,  в заповітах багатьох британців можна побачити такі нестандартні пункти, як-от особисті паролі доступу до сайтів з Інтернету, або до особистих акаунтів у різноманітних соціальних сітках. Так, наприклад будь-який десятий  англієць, вказує в заповіті пароль від власної сторінки в соціальній мережі Facebook , а кожен четвертий бажає передати у спадщину кінофільми і музику, які були придбані в мережі, вартість котрих досягає кількох сотень а подекуди і тисяч фунтів.

Проте, зацікавленість британців у віртуальній спадщині, можна пояснити не тільки корисливими інтересами. Дедалі більше людей бажає, забезпечити доступ своїм родинам до приватних фотографій і сімейного відео, котрі з розвитком Всесвітньої павутини все частіше зберігаються поза межами домашніх носіїв інформації.

— – —

Всегда обожал стрелялки. Когда еще не было так много компьютеров, мы с друзьями ходили в интернет клубы и играли там контру. Сейчас же каждый желающий может скачать Counter-Strike: Source себе на комп и шпилить онлайн. Эра домашних ПК и ноутбуков дает возможность скачать и играть Counter-strike: Condition Zero безо всяких ограничений.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Британці додають до власних заповіті паролі від Facebook"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette