• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Близько мільйона комп’ютерів з операційною системою Windows заражені вірусом

Представники компанії «Доктор Веб» повідомляють про поширення вірусу Win32.Rmnet.12. З його допомогою зловмисники створили так звану «бот-мережу», що налічує в собі більше мільйона захоплених комп’ютерів.

Даний вірус інфікує комп’ютери на базі Microsoft Windows, створюючи функцію бекдор і здійснюючи крадіжку паролів, які можуть використовуватися для зараження сайтів та мережевих атак. Крім усього цього, слід зазначити, що центр управління вірусом Win32.Rmnet.12 в будь-який момент може дати команду на знищення Windows.

Вірус може потрапити на комп’ютер різними способами: за допомогою флеш-накопичувача, спеціально розроблених скриптів або просто зі сторінки браузера. Сигнатура подібних сценаріїв, складених на мові VBScript, була долучена до бази Dr.Web і іменувалася як VBS.Rmnet.

Сам вірус складається з декількох моделей і має здатність до самостійного розмноження (копіюється без відома користувача). Встановившись, вірус вибирає браузер встановлений за умовчанням, якщо такого немає, він автоматично використовує Microsoft Internet Explorer і впроваджує свої функції в процеси браузера.

— – —

Чтобы быстро заработать денег нужно знать где и как правильно сделать ставку на спорт. Рейтинг букмекерских контор поможет вам в этом. Хоть азартные игры – это дело фарта, но все же есть люди, которые только этим и зарабатывают на жизнь. Учитесь делать ставки на спорт и будьте богаты.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Близько мільйона комп’ютерів з операційною системою Windows заражені вірусом"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette