• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Блокнот – рятівник ідей

Нарешті дощ. Нарешті спала спека. Хоча завтра знову обіцяють 35. Але сьогодні не про це. Цей пост є вже 5-м у міні-експерименті-марафоні по написанні посту щодня. Мені стає все більше подобатись писати у блог кожного дня. Це організовує та допомагає тримати блог в активному стані.

Хочу поговорити з вами про блокнот, який з сьогоднішнього дня почав зберігати мої ідеї. Все дуже просто та невимушено.

Дуже часто трапляється так, що приходить бомбова ідея для нового посту чи просто супер ідея, що заслуговує уваги, та через пів години, або й одразу ж я забуваю про неї і коли сідаю за ноутбук не знаю про що написати.

Я завжди ношу із собою невеличку сумочку. Туди не вміщаються аркуші паперу формату А4, але там дуже добре гуртуються гаманець, ключі, телефон та різні дрібнички. Тепер до цього гурту приєднався невеличкий блокнотик, в який я записую усі цікаві ідеї.

Уже за сьогодні він вмістив близько 20-ти ідей для нових постів на цьому блозі. Думаю це тільки початок його корисного існування. Я ж пишу не тільки сюди.

Ви скажете, що вже давно існують смартфони, чи навіть звичайні телефони, які можна використовувати за тим же принципом, що і телефон. Але я зовсім по різному відношусь до писанини на папері та у мобільному. Писати на листі паперу значно зручніше – за кожним новим словом народжується ще одне. Спробуйте і ви зрозумієте про що я. Думаю вам сподобається.

Раніше я взагалі більшість постів для цього блогу писав на папері і лише згодом передруковував у блог. Зараз у мене є ноутбук і в тих місцях, де я раніше не міг написати нову статтю, наразі це не є проблемою. Згадую як мені подобалось перегортати нову сторінку і ставити підпис під кожним новим постом на папері. Але передрук у блог займав дуже багато часу. Я навіть хотів винайняти секретарку – жінка лише посміхнулась і покрутила пальцем біля голови.

Тепер я розумію тих людей, що носять з собою звукозаписні засоби та документують кожен свій крок та дію. Це дуже корисна штука при спілкуванні з іншими людьми – наприклад юристом, або клієнтом чи партнером по бізнесу. Коли прокручуєш запис вдома – виявляється що ти багато пропустив під час розмови.

А як ви рятуєте свої ідеї?

На десерт відео з мега милим лемуром:


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Мені також іноді приходять ідеї, коли їх не можна написати відразу, але коли вже є можливість, то забуваєш про це Smile

Саме про це я й кажу. Ліньки діставати мобільний та тицяти по кніпочках. Краще написати кілька слів, а вдома вже розібрати, що ти думав в той момент, коли писав ці карлючки.

Мені дуже допомагає http://www.google.com/notebook

А так то вже й забув як мій почерк виглядає.

Аркуші із записами губляться. Блокнот теж. Жодна програма мені о цьому не допомогла – не задовольняють вони мене повністю. Я генерую ідеї дуже часто. Більшість з них втрачаються. Один вихід – намагаюся ідеї відразу реалізувати

Як реалізувати ідею, якщо вона прийшла тобі в голову, коли ти смажиш шалик, чи гуляєш з дружиною у парку?

Аркуші паперу використовував, коли сидів в офісі, тепер ношу маленький блокнот. Щодня щось туди занотовую. Скоро потрібно купувати новий.

і я собі завів)))) корисна штука )))

Залишити коментар, або два до запису "Блокнот – рятівник ідей"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette