• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Блогу akhe.info виповнилось 3 роки

Як сам подумав, то очманів – цілих три роки пройшло від того моменту, як я зареєстрував домен та залив на хостинг вордпресівський двигунець. Коли я писав перший пост я навіть подумати не міг, що блог буде жити так довго та щасливо. Зараз сиджу та перечитую, як відмічав першу та другу річницю – ще трохи і сльози навернуться =)

Цього разу спробую згадати, що відбулось за минулий рік життя блогу, що я зробив для його розвитку і що планую робити далі. Також, по невеличкій традиції, згадаю тих, хто давав крихту трафіку за цей рік.

У 2012 році відбулось багато чого цікавого і про це я написав у пості: Мій 2012 рік. Там я розказав і про Народження донечки і про купівлю авто і навіть про фінансовий стан у інтернет діяннях. Основна тема була така: зменшення прибутків від адалт тематики та збільшення заробітків на контексті та тізерах з СДЛ сайтів. Правда це не рівноцінна заміна і заробітки впали на 40-50%.

Чим далі, тим чіткіше я помічаю залежність трафіку від поведінкових факторів та від самого контенту – його доступності та впорядкованості. Кажуть, що посилання вже не працюють, але це все туфта. Хто знає звідки і як саме їх купувати мене розуміють. Витягти сторінку по кільком СЧ запитам не так важко, якщо завдатись метою та запастись бюджетом =)

Щось я не по темі почав розказувати, потрібно ж про цей блог і мою роботу над ним. Просто розказувати немає що, написав кільканадцять постів, продав трохи посилань, ні з ким не обмінювався, ніде не світився, лінувався і тому констатую той факт, що блог стоїть на місті. Так, я змінив надпис у шапці, тепер це блог про заробіток в мережі інтернет а не блог про українські блоги, але чесно кажучи akhe.info це більше приватний блог для вузької аудиторії.

Для того, чтобы получить немного ссылочной масы нужно добавлять свой сайт во всевозможные каталоги профили на форумах. Каталог сайтов – это место, где собраны разнообразные сайты всех тематик и рассталены по полочкам.

Як і обіцяв: п’ятірка тих блогів, з яких були переходи з 4 березня 2012 року по 4 березня цього нового 2013 року.

9seo.ru – 183 переходи в основному з коментарів;

blogosphere.com.ua – 93 переходи із сайдбара та коменти;

paschenkomax.com – 62 переходи із постів;

zrobysama.com.ua – 59 переходів із сторінки про блог;

wildo.ru – 44 переходів із коментарів.

Так так, цього року переходів по посиланням куди менше, ніж минулого, але все одно дяку всім власникам блогів, що були донорами трафіку =)

Ну що ж, чекаю на вітання та побажання для блогу. Дякую!


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Поздравляю с днем рожденья Санин блог. Ох!!!

Вітаю з річницею.
Блог закинутий, бо ти більше зосередився на тому, аби гроші заробляти, а не писати про їх заробляння. Думаю, це логічно навіть

Ну я б не сказав, що блог прямо таки закинутий. Так, темп публікацій дійсно впав до 2-3 постів на місяць. Але я люблю цей блог.
Він не приносить великого прибутку – на хостинг та на домен вистачає, але я не перестаю його вести. Уже 3 роки підряд.

Н-да, швидко час летить.

Вітаю Cool

Дякую Bomb

Залишити коментар, або два до запису "Блогу akhe.info виповнилось 3 роки"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette